Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem élvezem se a zuhanyt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem élvezem se a zuhanyt se az ujjazást lehetséges, hogy én is ilyen vagyok? Ez ugye nem jelenti azt, hogy sose fogom élvezni az igazi szexet? Előfordult már valakinél, hogy soha sem élvezte?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam a Wikipédián: "a nők egy nagy részénél a behatolásos közösüléskor az intenzív feszülés vagy ritmikus összehúzódás nem következik be. Ezeknek a nőknek jórésze viszont képes erőteljes orgazmusra, de ezt nála nem a hímvessző behatolásai érik el, hanem például a csikló közvetlenebb ingerlése. "Ez igaz?

2016. júl. 12. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A közösülésről van szó abban amit írtál, nem az ujjazásról vagy a masztizásról. De valóban sok nő van,aki nem képes pusztán hüvelyi orgazmusra, kell, hogy inger érje a csiklót is.
2016. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt a ritmikus osszehuzodast mindenki tudja imitalni. Az okozza ugyanis az orgazmust, ezert nem ertem a noket mikor a ki-betol varjak az orgazmust.
2016. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es várjál. A ritmikus összehúzódást az orgazmus okozza. Vagyis akkor van az összehúzódás, amikor az orgazmus. Úgyhogy nem értem amit írsz.
2016. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet tanulni hogy az ahhoz az osszehuzodashoz nagyon hasonlo osszehuzodasokat imitalj az izmaiddal es igy kb. 3-4 perc alatt el lehet elvezni:) csak sok no ezt nem tudja es varjak a csudat aztan meg csodalkoznak hogy nem tortenik semmi. Nekunk ezt tanulnunk kell. Amig a sajat izmainkkal nem tudunk jatszani addig ne varjunk semmit.
2016. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Bazz! :-O Esküszöm kipróbálom! Ez eszembe se jutott még soha, pedig egyszerű! Csak simán mozgatod a hüvelyizmokat aktus közben? Ez gondolom a partnernek is extra élmény! :-P
2016. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
zsu! csiklósan masztinál van orgazmusod?
2016. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!