Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magányos lányok itt a gyakorin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos lányok itt a gyakorin, ebben mi a logika?

Figyelt kérdés
Gyakran sírtok itt lányok, hogy milyen magányosak vagytok, meg hogy nem kellenek a fiúknak, vagy nem írnak stb., de ugyanakkor meg jön a szöveg, hogy "nem ismerkedek". Ez nem ellentmondás? Vagy akkor még is miért csodálkoztok, ha ilyen elutasítóak vagytok már egy ilyen apró dologra is?

2016. júl. 12. 18:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
fuck logic :D
2016. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

Én meg ezt a kérdést nem értem. Ez nem egy ismerkedős oldal. Érthető hogy a legtöbb ember ennyire nem adja le (még ha néha egy kicsit igen is), hogy itt ismerkedjen. Miért tenné?


Ráadásul szerintem elég béna, amikor egy srác úgy ír itt, hogy azt sem tudja hol lakik a kiszemeltje. Simán lehet hogy ő Győrben lakik, a másik pedig Miskolcon, de ő akkor is "szeretne ismerkedni ;)". Hánynék ettől. Tényleg nagyon lúzernek és sikertelennek kell lenni a valóságban, hogy valaki nemtől függetlenül itt próbáljon ismerkedni


25/F

2016. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Trabant eladó.
2016. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én arra értem,hogy itt nem ismerkedem,hisz nem ezért vagyok itt! Meghát itt csak úgyis pestiek vannak!

Meg mi az esélye annak ,hogy egy megyéből ìrunk,hmm??! Szinte semmi!!

2016. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez inkább elvi kérdés, vagy most az ember csak beszélgetni szeretne a másikkal, de már azt sem lehet?
2016. júl. 12. 19:01
 6/21 anonim ***** válasza:
Én magányos vagyok, de szívesen ismerkedek, viszont senki ne akarjon mindenáron a pasim lenni, hanem csak egyszerűen barátilag próbáljon közeledni. 21/L
2016. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Valójában a legtöbb L az Lajos és Laci az évszám mögött.
2016. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#2 attól még lehet ismerkedni hogy távol laknak egymástól.
2016. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
En is elbeszelgetek barkivel, hangsulyozom elBESZELGETEK , nem pedig szexchatelek... Rühellem az ilyen embereket akik mar igy kezdik... Elegem van mar beloluk.
2016. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Több dolog. Az egyik, hogy valójában csak sajnáltatja magát.

VAgy tényleg nem kell senkinek...aki elég jó lenne szerinte neki. A gyengébb jelentkezőket meg nem számolja bele.

Vagy defektes, és senki se akar vele foglalkozni.

Vagy annyira macerás vele, hogy senkinek se éri meg.

Pl egy csaj, aki elsőnek haverkodni akar, aztán eldönteni, férfiként kell-e az illető neki. Ki erőlködik egy ilyennel, amikor meg lehet spórolni ezt a felesleges haverkodás utat?

Vagy fogatlan/80 kiló/gyereke van. Ez utóbbi nem igazán hibaa, mégis a többség kerüli, mint macska a kutyát.

2016. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!