Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak vagy egy baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak vagy egy baráti társasága, sajnos nem szimpik (bulizósak, hanyagok, nagyképűek), teljesen más világ. Nem akarom megbántani, de én nem tudom őket elviselni. Hogy lehetne jól kijönni a szituból, h ne legyen minden hétvégén veszekedés?

Figyelt kérdés
Első találkozáskor eléggé lenézőek voltak velem szemben úgy éreztem. Barátom nagyon szeretné, ha sokat lennék a haveri társaságával.Engem nem zavar ha velük van csak nekem ne kelljen menni velük. Én inkább a saját barátaimmal megyek szívesen.
2009. jún. 25. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi szituban vagyok, csak nekem a barátom egyik jó haverja pár hónapja le is oltott rendesen, és elég durva szavakat használt rám, mondta, hogy milyen csúnya vagyok, és hogy sosem lesz pasim, meg ilyeneket is.:D Hát most az egyik legjobb haverjával járok...

Ez akkor volt, mikor még nem ismertem a barátomat. A barátom nem tud róla, hogy én, és a haverja között volt egy "kisebb vita". A haverja is nagyon nagyképű, nagyon nagyra van magával, cigizik, talán drogozik is, és mondhatni: egy alkoholista (már így 16 évesen).:D Én attól félek, hogy majd megpróbálja lebeszélni rólam a barátomat.:S Még csak 1 hete járunk, de már hívott a barátom, hogy menjek ki vele és a haverjaival bulizni, inni. Mondtam, hogy én nem vagyok egy nagy ivós, úgyhogy inkább kihagynám.:D Lehethogy el kéne neki mondanom, hogy a haverja leoltott?!:/ De akkor meg a haverja bosszúból lebeszéli rólam.:S Nem tudom mit tegyek. De a kérdésre visszatérve: nekem sem szimpik az ő haverjai, és én sem szívesen lógnék velük, de a barátom azt szeretné, ha ott lennék velük.:S

Szerintem mondd meg a barátodnak, hogy a haverjai és közted egy egész világ áll.:D Szóval teljesen mások vagytok, és nem hiszed, hogy összepasszolnátok. Mondd meg neki, hogy Te inkább maradnál a saját haverjaidnál, Ő pedig maradjon az övéinél. És el is mondhatod neki azt, amit itt írtál, hogy Ő nyugodtan mehet velük, csak neked ne kelljen.

Mást nem tudok javasolni.:/

2009. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Uh, nekem is pont ez volt!

Nem tudtam mit csinálni, de semmiképp ne állítsd őt választás elé

Szerintem a legegyszerűbb,ha megmondod neki,hogy nem szeretsz a barátaival lenni, és pl minden 3.héten menjetek külön bulizni hogy ő se meg te se hanyagoljátok el sem egymást sem a bartokat!

2009. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!