Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti örültök, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örültök, ha a partneretek egymás után többször is el tud élvezni egy aktus során?

Figyelt kérdés
Jó, ha a pasi többször is el tud menni? Vagy ez számotokra semleges? És mi van akkor, ha az első körnek ugyan gyorsan vége lett, de utána hamar jöhet a második, mert a srác el tud élvezni egymás után többször is?

2016. júl. 13. 17:09
1 2
 11/11 János Gilján ***** válasza:
53%

Már elég sokszor kifejtettem a véleményemet, hogy az igazi megoldás férfiak számára a multiorgazmusos technikák elsajátításában rejlik. A technika segítségével képes lehet bármelyik férfi egy aktus alatt több ejakuláció mentes orgazmusra és a végén is eldöntheti, hogy ejakulál, vagy száraz orgazmussal fejezi be.

Normál esetben egy este alatt ahogy jönnek sorra az ejakulációk, a srácnak egyre kevesebb kedve marad szexelni és egyre kevésbé élvezi is az aktusokat. Nekem még tini koromban a rekordom egy este alatt 7 szeretkezés volt, amelyek mind ejakulációval értek végett, de az utolsó kettőnél már csak meleg levegő jött és az érzés is elég kellemetlen volt. Inkább volt "sport teljesítmény", mint élvezet és utána vagy 2 napig nem kívántam a szexet.

Ellenben ha egész este ugyanezen 7 szeretkezés alatt csak összesen két ejakuláció van, de menetenként 2-3 "száraz orgazmus", az sokkal jobb élmény a srácnak, mert a motivációja az élvezete és a szexuális energiája nem csökken. Azt pedig gondolom mondanom sem kell, hogy a srác magasabb izgalmi szintje és élvezete a lányok izgalmára is igen jótékony hatással van.

A módszer nem túl bonyolult, némi gyakorlást igényel, de pár hónap alatt bárki elsajátíthatja. ;)

2016. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!