Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek ennyire az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire az első szextől? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyok a barátommal, de nem feküdtünk még mindig le, mert annyira félek... vagy nem is tudom.

Nagyon szeretem és akarom őt, de mikor odaérünk, mindig bepánikolok...néha úgy érzem, pánikrohamom lesz.

Fogalmam sincs, miért lehet... nem emlékszem semmi olyan lelki traumára, ami történt velem ezzel kapcsolatban, de vajon mi oka lehet?

Néha már az is megfordul a fejemben, hogy mi van, ha soha nem lesz több pettingnél?!


2016. júl. 13. 23:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Külsőleg sem szégyenlem magam, van önbizalmam.
2016. júl. 13. 23:50
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Hát pedig ez erősen pszichés akadályra utal. Érdemes lenne mielőbb felkeresned egy pszichológust, mert egy év nagyon sok idő, előbb-utóbb (de inkább előbb) ott fog hagyni a srác, ha még sokáig váratod.
2016. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenki fél tőle,én is így voltam,aztán,megtapasztalod,és nagyon is élvezni fogod,hidd el! Ami fontos,hogy nagyon izgulj fel,legyél nedves,ha nem ilyen típus vagy készits be síkósitót is.
2016. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
20 mindketten, ő már tapasztalt.
2016. júl. 13. 23:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogyan képzeled el az első alkalmat? Szoktál róla fantáziálni, milyen lehet, ha benned van? Hidd el, ha igazán felizgulsz, benedvesedsz, és bízol a párodban is, szinte nem is fog fájni. A fájdalomtól félsz?
2016. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az elsőt? Nyugodt körülmények között, romantikusan.

Most már nem tudom, hogy a fájdalomtól félek-e.

2016. júl. 14. 00:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor teremtsetek nyugodt, romantikus körülményeket első körben. Nem vagyok egy romantikus alkat, de félhomály, gyertyafény, előtte egy kis pezsgő, hogy könnyebben feloldódj te is, aztán érzéki masszázs, hosszú előjáték és végül rá lehet térni a lényegre is...
2016. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ülj rá, lovagold meg valami fotelben, vagy kint a fűben úgy hogy ő ki van szolgáltatva.
2016. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

2-es:

Szted a 20 eves srac addig is amíg var a barátnőjére évekig nem szexel mással?:) ha eddig nem hagyta ott lehet h ezután sem fogja, mivel szinte biztos h addig is van neki kivel

2016. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!