Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha félek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha félek az első szextől? 23L

Figyelt kérdés
Nekem most lesz az első,a fiú tapasztalt. én 23,ő 24 éves. Hamarosan lefekszünk egymással,2 hónapnyi járás után. Félek h nem fogok neki tetszeni meztelenül,nem vagyok modell alkatú picit vastag a combom és lapos a fenekem,félek h nem fog kívánni és elutasít. Egyik kisajkam 2-3-szor akkora mint a másik,ami eléggé zavar engem,frusztrál.
2015. júl. 29. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek apróságok.Egy normális kapcsolatban ezek részletkérdések! Hidd el! Jobb, ha megosztod vele az érzéseidet, és majd megnyugtat! Ess túl rajta aés meglátod, hogy feleslegesen aggódtál!
2015. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem vagy felkészülve rá, mert különben nem rettegnél ennyire! 2 hónapnyi járás az édeskevés, szerintem.


Mennyit beszélgettetek ti a szexualitásról őszintén?

Véleményen szerint előbb szóban kéne erről mindent megtudni és utána cselekedni.


Ha a pasid szeret, akkor óvatos lesz, és nem fog fájdalmat okozni neked. Ne görcsölj rá, mert annál rosszabb lesz. Azon meg fölösleges aggódnod, hogy hogy nézel ki meztelenül. Szeret téged, elfogad olyannak, amilyen vagy!

2015. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ilyenek miatt, ha szeret akkor ezekkel a "hibákkal" is fog, amik amúgy tényleg jelentéktelenek :)
2015. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is féltem, főleg a testem miatt, nem vagyok egy bombaalkat. Nekem segített a kevesebb fény(gyertyák) és előtte egy félhomályban történő közös zuhanyzás. Aztán felkapcsolta a villanyt és engedtem , hogy nézzen. Megértettem, hogy azért fekszik most le velem , nert bármilyen hibám van az tetszik neki. Ja mellesleg meh hidd el, minimum annyira ő is izgul, higy tetszeni fog-e neked ruha nélkül. Ebben a témában szerintem a pasik amúgy is jobban izgulnak.
2015. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!