Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti elveznétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elveznétek ha a barátotok az ujjaival izgatna titeket?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én is még szüzek vagyunk, de nagyon fél az első alkalomtól... A múltkor együtt aludtunk lassan elkezdtem simogatni a lábát és a combja belső érzékenyebb részét. Lassan húztam az időt végül megengedte, hogy simogassam a punciját is. Lassú leginkább körkörös mozdulatokkal elkezdtem simogatni a csiklója környékén (nem tudom sikerült e pontosan eltalálni, leginkább arra a részre koncentráltam ahol a két ajak találkozik felül) mind ezt bugyin keresztül. Az a rész amikor már a csiklóját simogattam körülbelül 20 percig tartott. Mind végig smároltunk, de 5 perc elteltével ő abbahagyta és teljesen elengedte magát és ez az állapot tartott úgy 15 percig és végig azt folytattam amit elkezdtem némi variációval. Aztán körülbelül a 20 perc múlva átölelt és mintha semmi sem történt volna újra lesmárolt és ennyi. Azért írtam ezt ide mert most nem tudom ez orgazmus lehetett? élvezte egyáltalán? vagy csak unta? Nem volt semmi nyögés a légzése kicsit szaporább volt a megszokottnál és a teste is forróbb volt. Valahogy nem ilyesmire számítottam valahogy olyan meglepő volt csak, most úgy érzem hülyeséget csináltam . Kíváncsi vagyok a véleményetekre fiúk, lányok előre is köszönöm :) .


19/F


2016. júl. 14. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt tőle kellett volna megkérdezd,ő volt ott veled .

De gyanítom az elmesélés alapján semmi nem történt,hülyeséget nem csináltál,de neked is úgy tűnik ismerni kell jobban a női testet, és barátnődnek is jobban elengednie magát. :)

Elsőre ennyi volt, gyakorlat teszi a mestert.

Bíztasd barátnőd jelezze mikor hol a legjobb neki, és te is tedd ezt fordítva :) A szex nem néma játék.

2016. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnyugtatás képpen, kezdetben az én reakcióm is ilyen volt. A csók és ölelés köszönetképpen mehetett, szerintem élvezte:) Ha nem is élvezett el, attól még élvezhette a dolgot, csak azt sokan nem tudják felfogni, pedig így van:D Meg az igyekezet is jól esik akkor is ha a vége esetleg unalmas volt már:) Orgazmusnak amúgy nincs feltétlenül külső jele, én is elég félénk és gátlásos voltam szóval nem mertem sóhajokat eresztgetni az elején:) Beszédről végképp nem lehetett szó. Ne gondolkodj ezen ennyit, vagy beszéljetek róla (nekem írásban könnyebben ment kezdetben) vagy próbálkozz továbbra is, hidd el nem elvárás elsőre az orgazmus, meg a próbálkozás is jól esik nekem legalábbis mindig:) 19l
2016. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!