Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel szolitsam meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szolitsam meg?

Figyelt kérdés
Fiatal lany , romas kinezetu de iszonyat szep ott takarit ahol en dolgozom o 2 ig en 7 ig dolgozom , 185 cm 82kg izmosabb testalkatu vagyok , ossze illenek vele de nemtudom neki tetszek e , ha o vegzett jo otlet megvarni es meghivni a bufebe vagy mast mondjak neki ?
2016. júl. 14. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kezdés lehet, ha meghívod valamire. Érezteted azonnal, egyértelműen a szándékaidat, így gyorsan rájössz majd a reakcióiból, hogy te szimpatikus vagy e a lánynak, vagy sem.
2016. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma ismét nem mered leszólítani, ahogy tegnap sem? Holnap is kérdezd meg pls
2016. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért fontosak itt most a paramétereid , hogy 185 magas, 82 kiló vagy :D Itt van a hidegfront, fagyizni nem viszed, tegnap még ez volt tervbe véve, oké . Hívd meg egy kólára vagy kávéra a büfébe, ja ez jó ötlet . A bikája meg kint várja a kapuban, téged meg majd egy bunkós bottal a kezében
2016. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kajak ne várd meg a munkaidő végét és ne akkor menj oda...mert még túlkombinál...stb...

Menj oda most és kérdezd meg hogy meghívhatod e egy kávéra vagy valahová egy sütire akármi...munka után! Addig ő is tud tervezni és ha épp dolga van és bejössz neki akár szabaddá is tudja magát tenni...

Lényeg hogy miközben beszélsz vele gondolj valami közömbös dologra és ne arra bazzz mit fog válaszolni mert ha látja hogy szét izgulód lehet nem úgy jön át neki!

Sok siker pajti!

2016. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!