Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőke punciszőr?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke punciszőr?

Figyelt kérdés
Mennyire számít furcsának ha nagyon fel tudok izgulni ha egy puncinak szőke a szőre? Mindig figyelem a szőke hajú lányok szemöldökét és ha azt látom, hogy szőkés, vagy teljesen szőke a szemöldöke, akkor szinte biztosra veszem hogy a punciszőre is szőke. A szőkés-vöröses szemöldökű lányokkal is így vagyok. Az ilyen szőke puncis csajok szeritetek tudják ezt, hogy vannak erre izguló pasik?
2016. júl. 14. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem hiszem hogy tudják és ritka hogy ha egy szőke csajnak akinek a szemöldöke is szőke akkor ott lent is.. De ha tegyük fel így lenne akkor is egy idő után sötét lenne mert ha borotválja akkor erősödik a ször és a színe is változik...
2016. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy korábbi barátom kedvéért szőkítettem. Am szőke vagyok,de ott fekete.
2016. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem lányként nagyon tetszik ha egy fiúnak vörös vagy szőke a szőre ott lent. :D

Barátom vörös, mindenhol az, és nagyon szeretem.

Szerintem nem furcsa.

18/L

2016. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hogy már ritka legyen akinek ott is szőke. Én csak az ilyet szeretem. A barátnőm szőkés vörös hajú és lent is pont olyan a színe. Nem is engedem levágni neki. Nagyon izgató, szexis, sokkal inkább mint a fekete.
2016. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt régebben egy csaj akivel össze akartam jönni de végül nem lett belőle semmi, csak pár alkalommal pettingeltünk. Neki teljesen szőke szőre volt és nagyon dús, hatalmas kiterjedésű volt. Olyan különleges volt számomra h jó nagyokat élveztem mikor vele voltam.
2016. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!