Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy mell fanatikusok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy mell fanatikusok miért ilyen bunkó parasztok?

Figyelt kérdés

Kiraknak egy kepet a netre amin van egy szep csaj de kicsi a melle és egyből elkezdenek bunkoskodni meg pedofilozzak azokat akiknek a kisebb tetszik. Ezen az oldalon is. Kíváncsi lennek ha valasztaniuk kéne egy nagymellu de nem szép arcú elviselhetetlen no és egy kismellu nagyon szép jófej csaj közül kit választanak.

És most nem azt mondom hogy minden pasival baj van aki szereti a nagy mellet (is) hanem azokról a nagy mell fanatikusokrol akiknek a nő c kosár fölött kezdődik.


2016. júl. 14. 14:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Újabb általánosítás. Grat, te vagy a héten a 100.
2016. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Miért foglalkozol ilyen fa*zokkal, nyilván ők sem foglalkoznának veled. Szó se róla, velem se - de ennek inkább örülök is, ha valakinek csak a nagy mell számít, nem hinném, hogy értékelhető személyisége van. :D
2016. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom h mind bunkó de a neten nagyon sok ilyen személy alazza a kis mellet
2016. júl. 14. 14:45
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem sincs nagy mellem de én igy szeretem. De sok ezer kismellu no az ilyenekre hallgat és nem lehet leállítani őket az onsajnalatrol
2016. júl. 14. 14:47
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

A nagy mellűeket is bántják ha ez megnyugtat,nem csak itt a való életben is (csöcs,tőgy,fejőgép kell hozzá ) stb.

Ha valaki egy embert a mellei után ítél meg nem is érdemes vele foglalkozni.

Ez ne bántson téged.Az ilyenekkel nem kell foglalkozni :)

Fogadd el az emberek ítélkeznek,te is én is mindenki.

2016. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

Értelmetlen egy kérdés. Köszönjük Emese!

Egy nő legyen nőies! Pont.

Akinek kicsi, az meg ne mutogassa! Ennyi.

2016. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Ildike17 ***** válasza:
74%

Miért a csajok miért röhögik ki a kis p ö c s ű pasikat?


Aki nagy pélóra izgul, az kigúnyolja azt aki a picire.

Volt pár csaj aki végig kürtölte hogy kinek kicsi.

Semmivel sem vagyunk különbek csajok.

2016. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

# 6 Ha nem irónia volt, akkor pont az ilyen pocsökről beszélünk.


Egy nő nem a melle miatt nő. Krvára nem tud hatni a melle méretére plasztikai műtét nélkül. Remélem neked is 30 centis farkad van, mert csak az férfi, akinek ekkora.

2016. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mar latom vannak a kerdesbe emlitettek.

En azert nem hasonlítanám a kis mellet a kis farokkal mert a mell izgatasra való vagyis meg kell talalni a celkozonseget ra, a farok meg kielégítésre való vagyis meg kell tanulni használni es nem lesz baj. Csak az a gaz hogy sok pasi kicsinek tartja a 13-15 centist közbe az átlagos.

2016. júl. 14. 15:10
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Talalkoztam mar en is olyan bunkoval aki szovatette, nem kell ezekkel foglalkozni..
2016. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!