Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy mell fanatikusok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy mell fanatikusok miért ilyen bunkó parasztok?

Figyelt kérdés

Kiraknak egy kepet a netre amin van egy szep csaj de kicsi a melle és egyből elkezdenek bunkoskodni meg pedofilozzak azokat akiknek a kisebb tetszik. Ezen az oldalon is. Kíváncsi lennek ha valasztaniuk kéne egy nagymellu de nem szép arcú elviselhetetlen no és egy kismellu nagyon szép jófej csaj közül kit választanak.

És most nem azt mondom hogy minden pasival baj van aki szereti a nagy mellet (is) hanem azokról a nagy mell fanatikusokrol akiknek a nő c kosár fölött kezdődik.


2016. júl. 14. 14:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal, elarulom, hogy a nagy mellű nőket is bántják sokan, de ahhoz már asszonykórus is csatlakozik többnyire.

Aki a melle után ítél meg egy embert, az olyan színvonalon van, amivel nem érdemes foglalkozni, át kell lépni rajtuk.

2016. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem akartam eltérni a témától, de meg teszem. Sajnos igaz az amit az előttem szól egyik kommentelő írt. a nőknek is számít a méret, és a kis=vékony farkúakat 12-13cm (<4cm) simán kinézik, kiröhögik, majd kidobják, én ezt már tapasztaltam sajnos. A különbség az, hogy férfiak csekély részének számít a mellméret, szemben a nőkkel. Hasonló jellegű beszélgetéseknek én is fültanuja voltam ezért nem hiszem el az itteni hazugságaikat..
2016. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az egyes nincs tisztában az általánosítás fogalmával.
2016. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Interneten mindenkinek óriási az arca. Nézz meg egy politikai kérdést. A komment kihozza mindenkiből a legaljasabb állatot.


Itt nem nagy mellekről van szó, csupán a józan véleménynyilvánítás hiányáról. Hiszen miről van szó? Valakinek nem tetszik a kis mell, tehát az objektíve egy sz"r. Bele sem gondolnak sokan a nagy kommentelgetés hevében, hogy attól, hogy neki valami nem tetszik/nem az esete, még nem sz"r. Ez igaz bármilyen más téma esetén is. Egyszerűen nincsenek rákényszerítve, hogy emberien fogalmazzanak és gondolkodjanak, mert a leírtaknak nincs következménye.


Szóval én ezt nem szűkíteném le nagy mell/kis mell kérdésre.

2016. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!