Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a férfiak miért szeretik némivel jobban a szőke, mint a barna/fekete hajú nőket?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfin azt látom, hogy a kedvenc női hajszíne a szőke. Nem mondom hogy kirúgják az ágyukból a fekete/barna nőket, de azért a szőkéket szeretik egy fokkal jobban a legtöbben. Ha ott állna egymás mellett egy gyönyörű szőke és egy gyönyörű fekete/barna nő, inkább a szőkét választaná a legtöbb férfi


Ez mitől van?


2016. júl. 15. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en is szeretnem tudni.
2016. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez van a köztudatban elhintve.


A vörös a nyerő.


23/F

2016. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert könnyebb egy szőke nőt teherbe ejteni, mint gondolkodóba... 20/L :-D
2016. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok. 3komoly kapcsolatom volt es olyan 6-7 futo. eddig egy se volt szole pedig mar megfogadtam hogy azert is az lesz de valamiert nem bonzanak kulonoskeppen :D :/
2016. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 málna habbal ***** válasza:
100%

A szoke haj csabito, ugy tartjak. Talan ez lehet az oka :)

Szerintem parvalasztasnal, ha komolyak a szandekok, nem csupan a hajszint nezik a ferfiak. Annal vannak sokkal fontosabb szempontos is.

2016. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"Magasabb ösztrogénszint jellemzi a szőke hajú nőket, így a szőke haj vonzóbb lehet a férfiak számára, mint a barna hajszín. A szőkeség a fiatalságra és termékenységre hívja fel a férfiak figyelmét."
2016. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Én természetes szőke,kék szemű vagyok.Én meg úgy látom a barnákat,feketéket szeretik jobban...

19/L

2016. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem a vörösek jönnek be ;)
2016. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Szőke nő dicsekszik a barátnőjének:

- Tegnap szuperul megjátszottam az orgazmust.

- És mit szólt hozzá a fiú?

- Milyen fiú? ... egyedül voltam ... :-D 21/L

2016. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én szőke hajú férfi vagyok és nekem inkább a fekete/barna hajú lányok jönnek be egy fokkal jobban. De kivétel nélkül minden férfi barátom inkább a szőkét (esetleg a vöröset) részesíti előnyben, ha választani kell


Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még ha bárkinek van bármi gondolata ezzel kapcsolatban

2016. júl. 15. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!