Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek egy szőke férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek egy szőke férfi kevésbé férfias mint egy fekete/barna hajú?

Figyelt kérdés

Jóképűnek mondott vagyok, de a jó barátaimra inkább azt hallom, hogy ők férfiasan jóképűek. Mind barna/fekete hajúak és rövid hajúak.


Én szőke vagyok és hosszúkás hajú és inkább azt kapom hogy kisfiúsan jóképű vagyok. Ja és általában a fiatalabb lányok vonzódnak hozzám. Kb a 15-19 évesek.

A hajszín és a hajhossz mennyire befolyásolja egy férfi kinézetének megítélését?


21/F


2015. aug. 26. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is szőke vagyok, és igen talán a legmegfelelőbb szó az lenne, hogy "nyápicabbnak" tűnünk mint a sötétebb hajú/szemű férfi társaink plusz a szemöldökünk is szőke nem ad olyan férfias vonásokat arcunknak mint egy sötétebb szemöldök :D


De nem baj vannak lányok akiknek ez is tetszik :)

2015. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hajszín és a hajhossz sokban változtathat valaki viselkedésén, de a férfiasságot elsősorban az arcforma, testfelépítés és kisugárzás adja meg, szóval rossz helyen keresgélsz.
2015. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, elnézést, nem a viselkedésén, hanem a kinézetén, a megítélésén (ha felszínes az ember)...
2015. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem a szőke hajú fiúk kimondottan helyesek :D

A hajhossz mennyire befolyásol? Szerintem csak az olyan lányokat akiknek az a hajtípus jön be hogy körbe lenyírva és középen hagyva egy oszlopot :"D (Varga Béla például) :D

2015. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: Nekem a szemöldököm fekete, ahogy az arcszőrzetem vagy minden más szőrzetem is. Egyedül a hajam színe természetes szőke.


2: A testfelépítésre és kisugárzásra nem panaszkodom, szerintem kb. ugyanolyan sportos alkatú és kisugárzásra is úgy érzem tökös vagyok, mint a barátaim, akik viszont férfiasabbak.

Az arcforma is igaz lehet, mert az arcvonásaimat is inkább kisfiúsnak érzem.


4:

Hosszúkás hajam van, kb. ilyesmi:

[link]

vagy ilyesmi:

[link]

Minden más barátomnak vagy kopasz, vagy tüsi vagy a körbenyírt izé.

2015. aug. 26. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Ezt még nem is nevezném hosszúnak, inkább csak dús.

[link]

Ez már inkább. :D (És személy szerint még bejön, de határeset, nagyon sokban függ a viselőjétől.)

Utálom a tüsi frizurát, ez a "körbenyírt izé" se tűnik valami bizalomgerjesztőnek, a kopasztól egyenesen irtózom. Az első képen a srác haja (meg maga a srác is) nekem nagyon tetszik például (amit linkeltél).

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem nem is a "férfias férfiak" az eseteim...

2015. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szőke hajat általában a nőiesség jelképeként értelmezik, ezért is van, hogy a sötétebb hajú pasik férfiasabb benyomást keltenek. De mivel én szőke vagyok, lehet, hogy csak "ellentétek vonzzák egymást" alapon tetszenek jobban a sötét hajú pasik :D egyébként meg változó, hogy kinek mi a zsánere, és sokaknak egyáltalán nem is számít a hajszín.

24/L

2016. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!