Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Második gyermek után a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deadly108 kérdése:

Második gyermek után a szex?

Figyelt kérdés
Hogy vészeltetek át nehezebb időket a második gyerek 10 hónapos a nagyobb most megy oviba szeptembertől. Sajnos amióta megszületett a második gyerek nem sokszor voltunk együtt 2x. Mindig van kifogása, meg azt mondja h ha egy dinnye jönne ki a tökömön akkor nekem se lenne kedve, pedig félig betegen csókolgattam a hátát az bejött neki de mondta neki ennyi elég. lassan egy éve így tengetem és már nem bírom nem tudok közös nevezőre jutni vele. A gyerekekkel foglalkozok néha vannak elmaradásaim az itthoni házi melóba. Ettől függetlenül jó férjnek és családapának tart a feleségem sajnálja h nem tudja ezt viszonozni, én meg így nem bírom 28 vagyok ő 36 éves. azt mondja a mosogatni is jobban szeret én kivagyok ezen :(((

2016. júl. 15. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Egy öreg nő ezzel jár. Nem tudom, most miért panaszkodsz?
2016. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
20%
Csak addig kellettél neki amíg megcsináltad a gyerekeket. Most már csak arra vagy jó, hogy eltartsd őket. Elhiszem, hogy fáradt de van akinek kettőnél több gyereke van, mégis tud időt szakítani a párjára
2016. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Mivel már 10 hónapos, ezért nem hiszem, hogy közvetlenül a szülés miatti dolgok lennének a háttérben. Azok már ennyi idő alatt begyógyulnak. Ha nem volt semmi komplikáció.

Inkább lelki oka lehet. Jó lenne, ha normálisan tudnátok beszélgetni. Nem csak így, hogy beszól, hogy jobban szeret mosogatni is. Ha nem hajlandó megbeszélni, akkor meg vegye tudomásul, hogy ez a kapcsolat vége is lehet. Hiszen egy párkapcsolathoz a szex is hozzátartozik.

Aki meg írta, hogy öreg a nő, az egy barom. Én 30-as éveiben jobban kívántam a szexet, mint 20-as éveimben, és jobban is élveztem.

2016. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
keress egy szebbet jobbat fiatalabbat. Ha semmit nem hajlandó megtenni a kapcsolatotokért akkor csak az idődet pazarlod vele.
2016. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem te kellesz neki, hanem amit biztosítani tudsz (háttér, anyagiak, stb. ) Ez valószínűleg korábban is így volt, csak nem vetted észre, mert megjátszotta. Ez nem a kortól függ, mert mi 40 felett is naponta szexelünk, de az exemmel én is hasonlóan voltam.

Az meg mese, hogy milyen baromságokat gondol a szülés miatt. Ha valaki szereti a másikat, megteszi azt, amit a párja kíván. Gondolom te is megteszel a háztartásban sokmindent, foglalkozol a gyerekkel, igazán a minimum lenne, hogy hajlandó veled szexelni is. És sajnos ha nincs meg a szex, akkor annak a kapcsolatnak egy idő után annyi is lesz. Ha meg tényleg ennyire útál téged, hogy még mosogatni is jobban szeret akkor csak a vak nem veszi észre, hogy ezt a nőt bizony ott kell hagyni.

2016. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
És ezt ebben a kategóriában... mikor teszik át a -felnőtt párkapcsolatok- kategóriába?
2016. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát ennek annyi. Fizess 20-20ezer gyerektartást és keress egy jó kis 20 évest.
2016. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Ha semmit nem hajlandó megtenni a kapcsolatotokért"

ugyan mán! ha már hajlandóságon múlik a szex!!?

2016. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8: Nem a szex. Azt tényleg ne muszájból csinálja senki, mert annak nincs értelme :)

De azért arra kell hajlandóság, hogy az ember akarjon javítani a kapcsolatán, és tegyen érte, hogy a problémákat megoldják.

2016. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát komán, ennek annyi. Törődj bele hogy csak a gyerektartás fizetésére leszel jó. De ne add fel, mert azért a nők jelentős része nagyon is kívánja a szexet, csak meg kell találni a megfelelőt. Nem lesz nehéz, de előbb lépned kell, mert ez a nő csak kihasznál téged. Ha ennyire érzéketlen, akkor nem is értem miért vagy még mindíg vele.
2016. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!