Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar a nő? 40 es egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a nő? 40 es egyedülálló, diplomás hölgy a második randin, kijelenti, hogy soha fog lefeküdni velem.

Figyelt kérdés

Mindezt anélkül, hogy ilyen irányba nyomultam volna.

Azután két órán keresztül azon picsog, hogy otthagyta az előző pasija és képtelenség interneten egy normális

férfit találni, mert aki tetszett neki és ráírt az meztelen képet kért tőle. Mellesleg velem is a neten ismerkedett meg csak ez esetben én kezdeményeztem. Miért hív randira egy nő valakit, akitől nem akar semmit?

Ezután még keres, randit akar, barátságot akar. Előbbi kijelentését viszont burkoltan többször megerősíti.

Elmebeteg lehet? Én még soha nem mondtam nőnek, hogy bottal sem piszkálnálak meg. Amennyiben ilyen gondolatomat elszólnám, nem merészelném két nap múlva telefonon zaklatni. Létezik, hogy egy negyvenes, diplomás, nyelveket beszélő, intelligens nő minden empátia nélkül belegyalogoljon egy férfi lelkébe és ezt észre sem vegye?



2016. máj. 18. 11:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Igazi papucs vagy. Észre sem veszed, hogy csak a lelki szemeteseként használna téged. Nem tekint férfinak téged.
2016. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

EQ és IQ nem jár mindig kézenfogva.

Szerintem egy kutyát akar.


26/F

2016. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogadok ha visszautasítod, akkor azon fog sírni, hogy minden férfi egyforma és mindenki csak azt akarja. :D
2016. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta mit akar. Barátságot. Ez persze jó esetben is egyoldalú lenne, mert neki inkább lábtörlőnek kellenél.. lelki szemetesládának, ahogy előttem írták.

Hagyd a francba.


N

2016. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Én megdugnám. Aztán amikor már mellettem fekszik félholt állapotban, akkor kezdenénk beszélgetni.
2016. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1-es miből gondolod, hogy nem vettem észre?


Viszont öregedő fejjel jelentősen bővültek az ismereteim az Alfa Hímekkel kapcsolatban.

Egy Alfára annyi nő csorgatja a nyálát, hogy megengedheti magának, hogy akt képek alapján válogasson a jelentkezők közül.

2016. máj. 18. 11:56
 7/15 anonim ***** válasza:
teljesen meztelen? vagy ruha van rajta,csak te túl drámázod
2016. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Innentől én is lelki szemetesládának használnám őt. Hogy ő is érezze a törődést...

:D

2016. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik, megmondod, hogy kösz nem, és lépsz tovább.

Általánosítani nem kell, rossz tapasztalat és ennyi

2016. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5-ös ez jó volt :D :D :D Lehet úgy tényleg többre menne vele. De az én véleményem is az;hogy hagyd a pi..ába.
2016. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!