Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lány-barátnál utalok rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány-barátnál utalok rá, hogy mennyire szexi, stb. akkor az oké?

Figyelt kérdés

Van barátja, akit én nem ismerek. Utaltam rá többször is, hogy alig várom, hogy bikiniben láthassam, vagy hogy nagyon szexinek találom, és ezen csak elmosolyodott, de ugyanúgy megmaradt köztünk a "barátság".

Múltkor viszont megmondtam neki, hogy "tetszel" (nem szerelmet vallottam), de azóta nem veszi fel a telefont, és sms-re sem reagál....


2016. júl. 16. 12:36
 1/6 A kérdező kommentje:
A lány viselkedése a kérdés, és nem az én viselkedésem. Jönnek majd gondolom a kommentek, hogy mekkora egy féreg, patkány stb. vagyok amiért egy kapcsolatot tönkre akarok tenni, stb. stb., . Nem, nem akarok tönkretenni semmit, de ha a lány az utalások ellenére még tartotta velem a kapcsolatot úgy, hogy van barátja, az már gázos (a kapcsolat szempontjából), szóval igazából nem érdekel, hogy kivel jár.
2016. júl. 16. 12:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma ha dicséred az alakját.. De ez a kijelentés hogy " tetszel " az jön le hogy többet akarsz többet érzel íránta mint barátság... És azért nem reagált mert nem akarja a barátságotokat tönkre tenni. Azért mert szereti a párját és te csak egy barát vagy és az is maradsz számára. 22 N
2016. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel zöme részt fiú barátaim vannak ez nálam rendszeres. Mármint a dicséretek. Egyiköjüknek sem fordult meeg a fejében ilyet vállalni valószínű én is ezt tenném amit ö hiszen ha szeretem a párom még véletlen sem akarok abba a kellemetlen helyzetbe kerülni ,hogy a barátaimmal valo kapcsolat lényegében a boldogságom tönkretételéhez vezethet.
2016. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem nem oké. Ha csak barátok vagytok, és van párja, akkor nagyon nem helyénvaló, ha olyanokat mondasz neki, hogy szexi. biztos lehetsz benne, hogy ezek után azt fogja hinni, hogy meg akarod dugni, és majd nem mer veled kettesben maradni, nehogy kellemetlen helyzetbe kerüljetek.
2016. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deflohelp ***** válasza:
100%

Ha csak dicséred, az rendben van.

Ha a jelenlegi helyzetében többet akarsz tőle,

azzal ingoványos talajra lépsz és a barátságát kockáztatod.

2016. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolja, hogy többet akarsz, teljesen jogosan. Pár dícséret meg kedveskedés az oké, nekem is vannak fiú barátaim akik megmondják ha pl jól nézek ki, vagy jól áll valami, de tőlük ezt már én is soknak tartanám, ha nem akarok tőlük csak barátságot. Szerintem meg kell vele beszélned, hogy nem úgy gondoltad, tiszteletben tartod a párkapcsolatát és nem akarsz tőle csak barátságot.

24/L

2016. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!