Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex két pasival? Mire számítsak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex két pasival? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Nem ismerem egyik srácot sem, neten akadtunk össze, kicsit beszéltünk, meg képről tetsszünk egymásnak.


Szerintetek mire számítsak? Fogamzásgátlót szedek, úgyhogy óvszert szerintem nem viszek. Tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Egyébként nem vagyok az a tipikus ribi, kevés pasim volt eddig, és ilyen élményben sem volt még részem soha, de egyszer vagyok 20 éves, és szeretném még kicsit kiélni magamat, mielőtt megállapodok valaki mellett.


2016. júl. 16. 18:08
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írtál semmi konkrétumot, így nem nagyon tudunk mi sem hasznos választ adni. Jó lenne azért ismerni is őket valamennyire, ez így eléggé veszélyes lehet számodra.
2016. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Lefekszel egyszerre 2 vadidegennel? :D AZTAROHADT XD
2016. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
A mostani divatnak megfelelően a fenekedet is megdugják.
2016. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Mire számíts?Jól meg fognak dugni.:)20/L
2016. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
91%
Hát te hülye vagy.
2016. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lenne kettő elég szolj itt vagyok harmadiknak. fizetek is érte
2016. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
99%
Tripper kankó szifilisz, kedves kérdező mindent hazavisz.
2016. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted a fogamzásgátló véd a nemi betegségtől? Ráadásul két idegennel, akiről semmit nem tudsz, lehet van valamilyen betegsége. Könyörgöm, egyszer kapnék választ miért van ennyi hülye mint te...
2016. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát én nekem ez nem túl szimpatikus ,de ez most nem számít viszont mindenképpen vigyél óvszert oké ,hogy kiakarod élni magad ,de gondolj egy kicsit a jövődre is nem lenne jó ha elkapnál tőlük valamit és egy életen át szenvednél amiatt.(nagy rá az esély plána ,hogy nem is ismered őket. )
2016. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te ugyanaz vagy ki ezt a kérdést is kiírta.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..


Istenem de látnám, hogy milyen lány vagy, tuti, hogy ránézésre az a szende szűz fajta jó kislány.

De két vadidegennel kuratnád meg magad óvszer nélkül?

Ez aztán felelősségteljes cselekedett lesz.

taps taps taps

2016. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!