Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy pasival aki elmondása szerint négy éve nem volt nővel. Ha lefekszem vele szerintetek mire számítsak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanarra, mint akárki másnál...


Lehet kicsit feszélyezett lesz, érdemes batorítani...de szerintem ez pont olyan amit nem lehet elfelejteni, sőt ösztönből van aki jobb az ágyban annál, aki sok nővel "gyakorolt"

2013. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szvsz ezt nem lehet elfelejteni. Olyan, mint a biciklizés.
2013. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarabb elfog menni, de ez teljesen természetes ennyi idő elteltével.
2013. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőre talán hamarabb elmegy, de nyomjátok többször, jó lesz az! :D
2013. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Komolyan érdekelne...
2013. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy kicsit tartok tőle, hogy milyen lesz nem azért mert elfelejtette de egy kicsit izgulok.
2013. szept. 1. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
arra hogy jó lesz
2013. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hajrá
2017. dec. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!