Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fáj az intimgyanta?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fáj az intimgyanta? Meguntam, hogy a puncimat ketnaponta kell borotvalni.

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyire bírod a fájdalmat?

Ha elég jól viseled, akkor nem gázos.

Mondjuk én mazochista vagyok, élvezem ha fáj, szóval nekem kellemes élmény.

De azt erősen tudom neked ajánlani, hogy ne magadnak csináld. Mert úgy rettenetes.

2016. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes és megéri. Hetekig sima marad :) mindenképp kozmetikussal csináltasd.
2016. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
És ha egy pasi borotválná neked? f.
2016. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is gyantáztatom az első borzasztó volt de utánna hozzá lehet szokni. 22/l
2016. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy én rettegtem tőle, mert alacsony a fájdalomküszöböm, vékony a bőröm, erős a szőröm. Mindenemet gyantáztattam, ezt kivéve. Rászántam magam végre, és semmi! A karom, vagy a combom jobban fáj százszor, pedig első alkalommal, hogy úgy mondjam eléggé naturális állapotban volt a szőrzetem odalent. Nem kellett volna félni tőle.
2016. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem borzalmasan fáj, de megéri, 3-4hétig nem kell vele foglalkozni utána :)
2016. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan szörnyű (de fájdalomküszöb kinek mi), de kell hozzá némi akaraterő hogy ténylegesen rászánd magad a tépésre:D...Ha nem más csinálja persze. Amúgy egy idő után, a tested automatikusan érzéstelenít egy kicsit, meg belelendülsz nem figyelsz rá annyira.
2016. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!