Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van kétnaponta új...

Mi értelme van kétnaponta új képet felrakni Instagramra?

Figyelt kérdés

Vannak lány ismerőseim, akik kb havonta felraknak egy új képet. Ez még viszonylag oké szerintem.

De van olyan ismerősöm, aki szó szerint kétnaponta, vagy minimum hetente felrak egy új képet Instagramra/Facebookra. A kedvencem, hogy minden képe alá a barátnői írnak valami kedves hülyeséget, mint a 'Legszebbem' vagy 'Edeskem' 'Szeri van'.. stb.


A legérdekesebb, hogy gyakran nem is új képeket csinál magáról, hanem kb. egy nap lefényképezi magát 10x és azokat szépen elosztja 2 hétre.. Mintha lenne egy kötelező adagja, amit muszáj kitennie.

Nem idegesítem fel rajta magam, az ő dolga, csak egyszerűen kíváncsi vagyok rá, hogy ez miért jó/mi ennek az értelme? Van valami mögöttes, tudatos cél ezekkel a 'random függöny előtt készült, kar felemelve a hajhoz szelfikkel'?


16/F


2016. júl. 10. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Most már a közösségi oldalaknak is megvan a maga pszichológiai tanulmánya, és erről azt olvastam, hogy az ilyen emberek általában elégedetlenek magukkal, és szükségük van a folyamatos megerősítésre.
2016. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez hülyeség. Nem azok szoktak felrakosgatni magukról sok képet akik nincsenek magukkal megelégedve hanem akik nagyon elhiszik magukról hogy szépek. És a sok like kedvééet mindent megtesznek (kilógó melltartó, pucsítás, csücsörítés stb)
2016. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Megerősítést várnak... mert legbelül önbizaéomhiányisak
2016. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Az instagram erre való. Nem meglepő, van aki naponta több képet posztol. Facebook más, én azt már csak arra használom, hogy ismerősökkel tudjam könnyen tartani a kapcsolatot. Instagramra viszont én is feltöltök heti 2-3 képet. Nem csak magamról, hanem bármiről, ami megtetszik, és a fotó szépre sikerül. Ennek ez a lényege! :) Lehet az egy virág, egy szép épület, utcarészlet, bármi.
2016. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!