Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gólyatáboros tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gólyatáboros tapasztalatitok vannak?

Figyelt kérdés

Tényleg csak a pia szex meg a vetkőzés kap hangsúlyt?

Olyan sok durva dolgot hallani BME gólyatábor érdekelne inkább lányként kissé tartok a néhány évvel ezelőtt történt ELTE táborában történt dolgoktól.

18/L


2016. júl. 17. 02:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia... igen a legtöbb gólyatáborban a pia és a vetkőzés.. Pl plusz pontért ha valaki vetkőzött akkor néhány plusz pontot kapott a csapat.. Nálunk általában a pasik vetkőztek... a pia meg alap. De semmi sem kötelező. A szex. Hát ha nem akarsz dugni akkor nem fogsz. Nem szégyen nemet mondani. Ha meg akarod akkor használj Óvszert. Én a Kefo gólyatáborban voltam semi olyan nem történt amit nem akart a másik.. Ha volt olyan feladat számodra amit sehogy se mert számodra az már sok volt akkor nem erőltették... Illetve mindenki akkor mehetett haza amikor akart.. Ha 2 nap után neked elég volt szoltál a szervezőknek és haza mentén. Azért nem minden gólyatáborban olyan vészes a dolog. 22 N
2016. júl. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha tul felenk vagy,es szegyenlos inkabb mond h beteg vagy es hagyd ki..
2016. júl. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tényleg ... nekem nem volt olyan nap h ne lett volna sex pl.
2016. júl. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó....régi szép KISZ-es orgiák!!!!!
2016. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nagyjából igen, ezek mennek a gólyatáborba.

DE!!! semmi nem kötelező. Ha azt mondod egy feladatra hogy te ezt nem csinálod meg, akkor az úgy is lesz.

Szex meg saját belátás szerint.

2016. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy te egy 18 éves felnőtt, érett nő vagy, tehát te magad döntesz arról, hogy miben veszel részt és miben nem. Ha van egy játék, tfh. vetkőzz le melltartóra és habot fújnak a testedre, amit egy másik csaj nyaljon le rólad - nos, ha ebben te nem kívánsz részt venni, akkor annyit mondasz, hogy "bocs, de ezt nem". És ilyen egyszerű.


Én Debrecenben voltam gólyatáborban, és az élményeim:

1) Állandó, erőszakos piálás - nagyjából az összes feladat arról szólt, hogy mennyit iszol, és minél seggrészegebb vagy, annál jobb és menőbb. Most gondolhatod, hogy egy olyan ember, mint én, aki egyáltalán nem cigizik, nem iszik alkoholt (még alkoholmentes sört se), nem drogozok, stb. hogy érezhettem magam.

2) A programok tényleg nem kötelezőek - ha nincs kedved, nem mész. Persze ekkor lesz egy kis közvélemény rólad, de szvsz. mindenki foglalkozzon a saját maga dolgával.

3) Nem nagyon volt szex, már amennyire én tudom. Nem jöttek oda olyan nagy sztorikkal, hogy "fú baz'meg hogy meghúztam azt a csajt az éjjel".

4) Mindezek ellenére a csapat tagjai képesek voltak felnőtt ember módjára viselkedni, tehát megadtuk egymásnak a kellő tiszteletet.

5) Mellesleg itt ismerkedtem meg azokkal az emberekkel, akikkel együtt jártam órákra.


És igen, a gólyatáborban írtam alá a halálos ítéletemet, a Hallgatói ösztöndíjszerződést 2012-ben.


22/F

2016. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel egyetemre...
2016. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

#6

na ne vicceljünk már. milyen kis antiszpciális vagy, de ne bíztasd erre a tobbieket is.

azért tán előfordul olyan is h szépen sorba térdeltek a gólyafiúk meztelenül aztán a lányok szemrevételezték a farkukat. volt aki előadta h jaj ő mennyire szégyenlős és stb, de pár nagy pofon segített, aztán a nagyok úgyis leszedték róla is.

Úgyhogy kicsit pozitívabban a világhoz na, a gólyatáborok erről szólnak, de nem érdemes kihúzni magad a közösségi játékokból mert csak megszivatnak utána, és egészen mellesleg sosem leszel a csapat része.

2016. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!