Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítsak vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon szeretem, de kicsi a pénisze kB.olyan 12-15cm

nem tudok kielégűlni, mit tegyek?

Az oralt utálom, és nem szeretném megbántani sem őt.


2016. júl. 17. 11:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
jobb neki ha talál normális barátnőt..
2016. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha nem illetek össze ilyen téren, jobb lesz hanyagolni
2016. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 RRR ***** válasza:
nem tudsz vele beszélni,hogy mit,hogy, tegyen veled,hogy élvezd,kielégülj??
2016. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, ne vesztegessétek feleslegesen egymás idejét.
2016. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
szakits vele, en is ezt tettem. ha tul kicsi nem lehet mirol beszelni. en pl nem is ereztem hogy bennem van.
2016. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De, próbál jó lenni, csak béna, én vagyok neki az első nő, minden téren, velem csókolózott először is!

Még nagyon tapasztalatlan.

2016. júl. 17. 11:33
 7/24 anonim ***** válasza:
Inkább most legyen vége minthogy hónapokig évekig hazudj neki netán megcsald... Természetesen ne úgy szakíts vele hogy bocsi de kicsi a farkad mert ezzel csak megalázod... Jobb azt mondani... Hogy már el múlt az érzés nem érzel szerelmet... Inkább a kegyes hazugság minthogy megalázod! 22 N
2016. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Jahát béna, elmondani neki hogy lenne jó az már luxus. A kommunikáció az smafu :D
2016. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Jah még annyit ha béna akkor miért nem mondod neki hogy hogyan csinálja? Senki sem az anyja csecséből szívja ki hogyan kell szexelni... Néma gyereknek anyja se érti a szavát... Ha te nem mondod neki hogy lenne jó akkor meg ő honnan tudná? Mellesleg ha nem szereted az orált akkor hogy izgatod fel.. Csak rángatod a farkát? 22 N
2016. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ő már egy csóktól képes felizgulni, az orált neki csinálom, de nem szeretem ha nekem csinálja.
2016. júl. 17. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!