Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítsak vele ez miatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele ez miatt?

Figyelt kérdés

tegnap este éppen felnőtt kategóriájú filmeket néztem barátnőmmel, és pont egy olyan ment amibe két férfi egy nő volt a felállás. Miután vége lett annyit mondott , hogy őt érdekelné egy ilyen. Engem ez komolyan megbántott, de közölte azt is, hogy nem tenne ilyet mert ezzel elárulná magát a szemem előtt , és nagyon szeret. Szexuálisan teljesen rendbe van a kapcsolatunk akkor miért mond ilyeneket? Ábrándozni én is szoktam de a gyakorlatba nem tennék ilyet hogy , vele plusz 1 nő felállásban.


Én 26 vagyok barátnőm pedig 23.


2015. szept. 6. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Minek néztek ilyen tartalmu filmet?

2. Ő is csak ábrándozott mint te!

3. Csak ő kimerte mondani!

2015. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtette gyakorlatban? Nem, csak kimondta az ábrándját. Ha emiatt szakítasz vele hülye vagy, legalább van annyira tökös a barátnőd, hogy elmondja mit szeretne. Ha egy ilyenen látványosan megsértődne a pasim nem szívesen mondanék el neki akármi mást amit kipróbálnék vele...
2015. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

...


NE

2015. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva ülsz a lovon.

Ha ilyen az értékrended, akkor magányos időskor vár rád..

2015. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!