Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gólyatáborban amikor ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáborban amikor ti voltatok mennyire szólt csak a szexről?

Figyelt kérdés
Főleg gólyák és főgólyák között.
2016. júl. 17. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Biztos nyelvtannáci vagyok, de a kérdés értelmetlen. Na meg mi az a főgólya?
2016. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Volt az is PE-MIK.


F

2016. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

minden a szexről szól mindenki mindenkivel bár volt egy két kivetel de jo nagy szexpartik voltak

volt hogy egy este 4 csaj szo.p,o.tt le

2016. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
volt, hogy 18 éves lányt megerőszakoltak gólyatárborban. szóval ez nem olyan hú de vicces, hogy ja engem meg 4-en leszptak, meg hogy kérdést írjuk ki erre a gyakorin.
2016. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
SZTE-n volt ilyen is, amikor voltam, de nem meghatározóan. Volt egy csaj, akinek ajtaja előtt sorban állt 2-3 srác, a többi szobatársát addig elküldte berúgni a csaj. :) Komolyan, mellette volt a mi szobánk a folyosón. Én csak néhány este vittem fel haveromat a vállamon a liftben, azok az arcok, amikor fogadtak, amikor kinyílt a liftajtó az emeleteknél...priceless! :D
2016. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én nem vettem észre. Sokaknak már eleve komoly párkapcsolata volt/van.

Itt csapaterősítő feladatok voltak. Nekem egy sem tűnt erotikusnak. Alig volt idő aludni.

Meg egy szobábantöbben aludtak.

2016. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa leszek, ha azt mondom nálunk ilyen nem volt? Ismerkedtünk, italozgatás is volt, de aránylag normális szintig, többféle társas időtöltés, mindenféle hülye játékok, közös bográcsozás, tábortűz este, stb. Drog nem volt, senki nem lett megerőszakolva, és valamiért orgiák sem voltak, de nem is érezte szükségét senki.
2016. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy felsőbb éves srác volt, akiről azt beszélték, hogy hármasával viszi fel a gólya-lányokat szobára (ami egyébként tényleg így lehetett), de nyíltan, vagy hogy is fogalmazzak, nem a szexen volt egyáltalán a hangsúly (persze ismerkedés nem volt tiltva), de nem ez volt a központi dolog, inkább a csapatépítés, meg bemutatták az egyetemet, tanárokat ilyesmi. Visszafogott tábor volt ahhoz képest amilyenekről hallani lehet, mert nem is itattak le itt senkit a sárga földig :D
2016. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szex volt. Volt piálás is. Tudjátok, hogy melyik gólyatáborban...
2016. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sztorit hallottam, hogy civilben amúgy prostituált lányt felvettek a fősulira, és a gólyatáborban egyből az egyik állandó kliense jött vele szembe, egy felsős srác... Kínos volt azt mondta a csaj. Ráadásul a fősulin egy tanárára is ráismert mint törzsvendégre, az még kínosabb.
2016. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!