Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti őszintén elmondjátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti őszintén elmondjátok az aktuális párotoknak hogy hány emberrel voltatok korábban?

Figyelt kérdés

Eddig 9 fiúval voltam és nem biztos hogy el akarnám mondani ezt az aktuális barátomnak, mert szerintem ez soknak számít. Nem szeretném ha valaki egy szám miatt utasítaná vissza a velem való ismerkedést, főleg hogy ez a szám a múlt és semmit nem árul el a személyemről. Jó embernek tartom magam, barátnőként példás és hűséges vagyok. Ti mi mellett vagytok? Elmondjátok a pontos számot? Kevesebbet mondtok? Kerülitek a témát? Titeket érdekel a partneretek hány emberrel volt?


Köszi a válaszokat :)


2016. júl. 7. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
En elmondtam de mondjuk nekem kicsi ez a szam..En szeretnem is tudni az o partnerinek szamat is. De sztem ez szemelyfuggo. Nem mindenkinek fontos,hogy tudja.
2016. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Érdekességképpen simán beszélgettem ilyesmiről egy alakuló kapcsolatban, de ha valaki ebből valamit le akart szűrni, mérni, azzal nem tudtam komolyabban foglalkozni. Nem kedvelem a fakocka-szinten gondolkodókat.
2016. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmondom akár hány volt ^^
2016. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én eddig elmondtam az összes pasimnak. Bár az előző pasim annó kicsit kiakadt ,hogy rajta kívűl mèg 2kollegäjával is voltam. De megbékélt vele végül. Amúgy 3pasival voltam összesen az nem sok. Csak mindannyian kollegák voltak.
2016. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Én elmondanám,nincs titkolni valóm,de ha a helyedben lennék felét letagadnám...
2016. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

A feleségem letagadta egy részét. Az igazat a mai napig sem tudom, de nagyon fontos lett volna nekem ez a szám az elején, és az is, hogy kikkel volt, hogyan, stb.

És ettől tönkrement a házasságunk. Kicsit sem bízok már benne, és undorodom is tőle.

Szerinted melyik jobb? Az, ha össze sem jöttök, vagy az ha 20 év házasság után, gyerekekkel váltok?

2016. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted sok a kilenc, de azért nem mondanád el, mert félsz, hogy más szerint is sok? Az szép.

Ha kérdezi, elmondom, persze.

2016. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kérdezte, de ha megkérdezné megmondanám.

Viszont ha "ez a szám a múlt és semmit nem árul el a személyemről" - akkor miért szégyenled? Ha az a szám 2 ha 9 ha 15 akkor is vállald már fel saját magad, legalább saját magad előtt...

2016. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem ezzel kezdenem, de szerintem nem titok. Bar en 31 evesen mar nem tudnek pontos szamot mondani. Nem tudom, hogy hany eves vagy, de 20 evtol felfele szerintem nem gaz a 9. Persze aki a visszafogottabb eletvitelt kedveli, annak lehet, de en pl.szeretem az elvezkedo, kiserletezo lanyokat.:)
2016. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Soha nem kérdezte, de ha megkérdezné megmondanám.

Viszont ha "ez a szám a múlt és semmit nem árul el a személyemről" - akkor miért szégyenled? Ha az a szám 2 ha 9 ha 15 akkor is vállald már fel saját magad, legalább saját magad előtt..."


Saját magam előtt felvállalom és nem is szégyellem. Szerintem az hogy ki hány emberrel volt hacsak nem valami nagyon extrém szám, nem sokat árul el róla, viszont van aki szerint igen. És nem akarom hogy ez alapján bélyegezzenek meg mások. Szerintem nyugodtan lehet az ember csapongó ha azt okosan és diszkréten kezeli.

2016. júl. 8. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!