Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szopás közben honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szopás közben honnan érzitek, hogy mikor élvez el a srác?

Figyelt kérdés
Le akarom szopni a barátomat, de nem akarnám lenyelni. Arra lennék kíváncsi, honnan tudom mikor megy el. Olyanokat hallottam, hogy előtte keményebb lesz neki, a lába kicsit le kezd remegni, stb. Nyilván figyelem majd a reakcióit is, viszont nem akarom direktbe megkérni, hogy: „légyszi, ha érzed, hogy elmész vedd ki és lőj a tapétára!”.

2016. júl. 18. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amúgy igen,jól írtad, kicsit beremeg és a reakciója is sok mindent elárul.
2016. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki is köpheted.
2016. júl. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha egy mód van rá nem szeretném, hogy a számba élvezzen. Nem vagyok prűd vagy finnyás, csak nem szeretem az ízét meg az állagát. És ahogy ismerem, rákészül majd az alkalomra, így nem egy-két cseppről beszélünk. :)
2016. júl. 18. 01:26
 4/13 anonim ***** válasza:
en mondjuk mindig lenyelem de en szoktam kerni hogy szoljanak. de amugy hallani is lehet a hangjan sokkal melyebb es hat szaporabban veszi a levegot is
2016. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
És az is gond lenne,hogy ha csak simán az arcodra élvezne?
2016. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azzal nincs bajom. Csak rosszul céloz a kis hülye. :) Múltkor amikor csináltuk, vagy 1 óráig moshattam a hajamat utána.
2016. júl. 18. 01:34
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
milenne ha elmondanad neki ezt amit leirtal?! kivenne idoben es a cicidre elvezhetne pl..
2016. júl. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyre sűrűbben feszül meg a farka és egyre szaporább lesz a légzése.. Combok megfeszülnek... Nagyjából ezekből lehet tudni hogy kevesebb mint 2-3 perc múlva durran. Ilyenkor jó játszani orgazmus kontrollt 😄 22 N
2016. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ostobenkó!
2016. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Nyeld le

Es tobbet nincs ilyen problema

2016. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!