Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok mikor ti bareback...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok mikor ti bareback szexeltek és beleélvez a srác lyukatokba azt érzitek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
mi nem szexelünk gumi nélkül :)
2014. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Az első megelőzött :)

Mi is csak gumival.


19/f

2014. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Lehet érezni valamilyen szinten.

Én megbízom a páromban annyira hogy nem használunk óvszert a kezdetek óta.


18/F

2014. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a mostani párom volt az elsö akivel eggyütt voltam. A elejétöl fogv nem használunk gumit. Bízom benne, ahogy öis bennem. Tudja hogy sose csalnám meg. Én is tudom rolla. Ettölfogva nincs gumi. Elöttem meg mindig gumit használt. Én meg még sose xd

Az a csucsa az akrusnak, amikor érzem h elmegy bennem. Kicsi meleget érzel xd imádom. Xd

2014. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3: a fertőzések elkerülése nem bizalom kérdése. Fertőzés alatt nem a nemi betegségekre gondolok.

Anális együttlétnél íratlan szabály, hogy kötelező a gumi. Akárhogy is tisztogatod, a végbél az végbél marad, a maga baktériumaival együtt.

2014. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ebben van valami.... én első együttlétnél én orvostan hallgatóval voltam együtt és ott nem védekeztem, hiszen ő eddig mindig védekezett, és ő is ki akarta próbálni milyen guminélkül dugni, erre begyulladt a heréje.


Pedig eddig nekem csak úgy volt orál, hogy engem szoptak....

2014. okt. 7. 11:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!