Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy külsőleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy külsőleg nem tetszett egy nő, de az illata miatt megkívántátok?

Figyelt kérdés
Tehát hogy már ismertétek egy ideje, de nem figyeltetek fel rá, aztán egyik nap befújta magát valami vadító parfümmel, és elkezdtétek megkívánni? Létezik ilyen? cagy idegen nők esetében? Mert nálam fordítva működik ez, hogy ha megérzek a boltban, utcán egy férfin egy izgató illatot, akkor sokkal vonzóbbnak látom mint amilyen valójában. Egyszer csak az illatot éreztem, szagolgattam hogy mennyire isteni szexi, majd kiderült hogy a mögöttem álló 50-es férfi az, de még így is vonzónak láttam hiába idős. Van ilyen a férfiaknál is?
2016. júl. 19. 17:09
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én is nő vagyok, de én is találkoztam már ezzel a jelenséggel. Hogy a srác nem volt különösebben vonzó, de amint szaglótávolságon belül került, már nagyon vonzott az illata és szívesen voltam a közelébe. Arra is emlékszem, hogy ilyen friss szappanillat szerűség volt, mintha a zuhany alól lépett volna ki éppen. Aztán én is sokáig kerestem ezt az illatot, és egy 50 fölötti bácsin éreztem és még mindig nagyon vonzott. :)
2016. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, valami ronda csaj egy buliban rám nyomult, elhajtottam volna, de pálinka szaga volt, úgyhogy meghívattam magam egy körre és végülis szóba álltam vele kb 10 percig
2016. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen van. Szilveszterkor barátnőméknél aludtam, pasija is ott volt. Elég sokat ittunk és a pasi szószerint rámmászott.

Másnap reggel megkérdezte, hogy milyen parfümöt használok. Sőt barátnőm később elmesélte, hogy nem is azt hozta fel mentségnek, hogy sokat ivott és azért mászott rám, hanem azt, hogy elcsábult az illatomtól.


De én is jártam már úgy, hogy az illata miatt kívántam meg egy pasit. Pedig külsőre nem volt az esetem.

2016. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom van ilyen. Mert csajkent en is talaltam mar vonzonak egy amugy nem tetszo pasit csak az illata miatt;)
2016. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mekkora nagy hülyeség minnyü elfingom magam oszt jöhet ide minden nő szaglászni
2016. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 adjad neki k XDDDDDDD
2016. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En szolitottam mar le nőt az utcan h uuuristen ez milyen illat... Nagyon meg volt lepodve.


De a kerdesedre a valaszom:nem. Az illat nekem keves ahhoz h elmenjek vele.

2016. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!