Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esély kb a terhesseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély kb a terhessegnek?

Figyelt kérdés
Pénteken múlt el a menzeszem, vasárnap együtt voltam a barátommal gumi nélkül, de nem élvezett belém.
2016. júl. 19. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kevés.
2016. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha gumi nélkül tolod legalább " don't foss!" de nem sok.

34,76468* pí/ 1014

2016. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj és szex után megmostam magam szappanos vízzel meg pisiltem is.
2016. júl. 19. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem sok, de legközelebb védekezzetek, ha biztosra akartok menni...
2016. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
%ot/eselyt nehez mondani. Nagyban fugg attol,hogy hany napos a ciklusod es a mensid ? Elvileg a nagy konyv szerint ugye mensi hossz-14=peteeres. Na de ez egyszersem biztos es a sperma eleldegel nagyon extrem esetben 7napig is,2-3ig tuti.Amugy a peteeres idopontja nem csak egyenenkent hanem ciklusonkent is siman valtozhat.A dokik anno nekem azt mondtak akar mensi alatt is teherbe lehet esni.A megszakitasos egyuttlet pedig nem szamit vedekezesnek.
2016. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Keztes voltam. Mi köze hogy pisiltél? A húgycsövednek mi köze a megtermékenyitéshez?

Áruld el kérek.

2016. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kevés mert még csak most múlt el és nem a termékeny időszakban vagy
2016. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt en is akartam kerdezni. Sztem legtobb embernek kell pisilni utana- ez termeszetes folyamat. A zuhany es szappan se megoldas mert belul azzal nem mosod ki a mar esetlegesen utrakelt katonakat.
2016. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokkal több mintha csak lepippantod és lenyeled.
2016. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi két évig szeretkeztünk igy,igaz nem lett volna gond gyerkőc :) szoval nállunk igy nem lett baba,de az nem jelenti azt gogy nálatok ne fordulhatna elő
2016. júl. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!