Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek bejön a vad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön a vad szex, bilincs stb?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy a többség szereti-e az ilyesmit, vagy fura?


Pl. bírnátok, ha az ágyhoz bilincselne a csaj, és úgy dugna meg? Tehát ha ilyen szinten átvenné az irányítást?


Mi az ami még belefér, mi az ami már sok/fura?


Milyen vad dolgok jönnek be?



2016. júl. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nekünk meg kell ismerkednünk. :D


23/F

2016. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi drága, de mostanság mást szórakoztatok a társaságommal ;)
2016. júl. 20. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában nem így szoktuk csinálni, szeretek kicsit dominánsabb lenni, de nálunk ez így teljesen rendben van. Nemrég kipróbáltuk ezt az ágyhoz bilincselős, szembekötős mókát is, igazából elég élvezetes volt. A tehetetlenségérzet miatt (nem az, hogy nem tudtam irányítani, de nem is láttam semmit) egy kicsit zavarba ejtő volt (számomra), viszont izgalmas. Szóval nekem jöhet, de vér ne folyjon, az eléggé megölné a dolgot nálunk. Nem csinálnám minden nap, azért szeretek én lenni a kicsit dominánsabb szerepben, de néha-néha azért jó :D
2016. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön! Bilincselős, szembekötős játékokat szoktunk játszani, oda-vissza. Az alárandelt szerepet szeretem jobban, mint irányítani, de mindkettő bejön. Szájpecket is szoktunk használni.
2016. júl. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Én jobban szeretem a vad, gyors, határozott szexet, mint a romantikust.

A bilincs is bejön, ha a hölgy van benne. (Használok is bilincseket szex közben néha.)

2016. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!