Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex óvszer nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

A nőkhöz szól a kérdésem, én még sosem szexeltem óvszer nélkül (nemrég vesztettem el a szüzességem). Mennyiben más? Jobb? Intimebb?

Kíváncsi vagyok minden véleményre. Köszi előre is!

18/L


2016. júl. 20. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nőként én úgy gondolom nem annyira más érzés mint férfiak esetében,de azért észrevehető valamennyire természetesen
2016. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erzesre nem sokkal masabb

Csak jo erzes hogy nincs koztetek semmi

2016. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, intimebb, úgymond "selymesebb" belül az érintés, isteni. :)
2016. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb. Érzed belülről rendesen a érfi farkát :) Kifejezetten nem szeretek óvszerrel szexelni.


De ha úgy döntesz, hogy mostantól gumi nélkül csinálod, mindenképp gondolj a védekezésre.:)

2016. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobban érezni a partnert. Intimebb is, meg valahogy izgatóbb is.
2016. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bőr a bőrhöz érzés...


Próbáld ki, hogy mindjuk az egyik kezedre gumikesztyűt húzol és végigsimítod vele a melled. Kellemes. Aztán próbáld meg anélkül. Érzetre kellemesebb, mert bőr ér a bőrhöz.

Próbáld meg ugyanígy a masztizást. Kellemes dörzsizni kesztyűben is, de vedd le és ugye mennyivel kellemesebb, hogy érzed a bőröd, a nedvedet, a redőidet kívül belül? Hol puhább, hol keményebb kicsit. Én ehhez tudom hasonlítani a különbözőségét.

Én sem túlzottan rajongok a gumiért, de sajna két keresztes lett a májfunkcióm a fogamzásgátló miatt, így jelenleg gumizunk.

Néha kicsit orosz rulettezünk egy kicsit, csak egy incifincit, hogy mégis érezzük azt is.


33/n

2016. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Négyes, igen, már folyamatban van a fogamzásgátló. Tulajdonképpen azért is gondoltam, hogy áttérek rá, mert szex közben bár érzem a barátom, mégsem olyan intenzíven, mint képzeltem. Nincs kis pénisze, én pedig nem vagyok tág, minden behatolás időigényes. Gondoltam az óvszer lehet a lúdas, kíváncsi leszek.

2016. júl. 20. 23:17
 8/8 A kérdező kommentje:

Hatos, először is köszönöm a terjedelmes válaszod! Igazad van (legalábbis remélem), kicsit csalódott vagyok jelenleg, bár lehet túl nagy reményeket fűztem a szexhez... :D

Sajnálom, hogy így alakult, mindenesetre a legjobbakat kívánom Neked!

2016. júl. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!