Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Lehet olyan rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lehet olyan rossz óvszerben szexelni, hogy inkább nem találkoztok az adott lánnyal, aki viszont ragaszkodik hozzá?

Figyelt kérdés
A pasi akivel "megbeszéltük", hogy barátok leszünk extrákkal meggondolta magát,mivel én ragaszkodom az óvszerhez,annak ellenére, hogy fogamzásgátlót is szedek. Most komolyan ilyen rossz az óvszer? Neki volt 4 orgazmusa,nem nekem és mégis ilyen indokkal jön. Én abszolút nem hajlok erre, de ő nem fél a nemi betegségektől sem... Szívesen folytatnám ezt a kapcsolatot, de ezzel mégis elásta magát. 24/L

2016. júl. 19. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha nem akarsz nemibetegséget elkapni vagy gyereket akkor ezen ne emészd magad... Mert tegyük fel megtörténik a baj és úgy is lefog lépni. Szedhetsz fogamzásgátló tablettát de az a nemibetegségektől nem véd... Meg ha csak szexpartner és nem állandó tartós kapcsolat akkor ne is menj bele gumi nélkül.. Mert amíg nem megy egy újabb kufircért hozzád addig honnan tudod hogy hány és milyen nőbe dugta bele a farkát? A saját egészséged legyen fontosabb mint egy gyors menet.. Mert bármi lehet a következménye!!! 22 N
2016. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Másfél évtizeden keresztül védekeztem tartós kapcsolatban is óvszerrel (gyógyszer ellenes vagyok) és az a véleményem, hogy ez csak hülye hiszti a férfitársaim részéről. Nekem nem okozott gondot semmilyen szinten. Ha rutinos az ember 2 mp alatt felkapja, hogy még az sem zavaró. Érzetre meg nekem nincs különbség, hogy rajtam van -e, vagy nincs.

Az ilyen férfi önző és nem fontos neki a partnere.

2016. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Kizárt dolog! Óvszerrel is szívesen találkoznék, szexelnék veled!
2016. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Még annyit hogy már vannak olyan vékony óvszerek ami annyira lehhelet vékony hogy észre sem veszi az ember hogy gumi van rajta... És ha rendeltetésszerűen van használva akkor nem szakad ki.. Jó előfodulhat baleset de én közel 4 éve élek nemi életet és több fajta óvszert használtam és egyik sem szakadt el.. Se lágy és se hevesebb szexnél sem... 22 N
2016. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Én meg megmondtam,hogy óvszerben nem. Mert nem érzek semmit. ezt a nők nem tudhatják. Ugyhogy inkább nem is dugok azzal aki csak óvszerben akarja. Ennyit erről. 27/F
2016. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki,elválalom helyette
2016. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
5-ös válaszoló kiváncsi vagyok ha majd akkor is ekkora szád lesz ha elkapsz valami fincsi nemibetegséget 😄😄
2016. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Ahhoz nagyon dögösnek kell lennie a csajnak, hogy csak óvszerben legyen. Mert elveszi az élvezet nagy részét a legvékonyabb is.
2016. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát én irigylek mindenkit aki ilyenekbe egyből bele mer menni, mert látszik, hogy aki felelősségteljesen szeretne védekezni, az van hülyének nézve és lepattintva... :D
2016. júl. 19. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jól teszed hogy ragaszkodsz az óvszerhez egy ilyen kapcsolatban. Szuper betegségeket lehet elkapni nélküle.
2016. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!