Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyúltak már a bugyitokba az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyúltak már a bugyitokba az akaratotok ellenére?

Figyelt kérdés
teszem azt például egy bulin

2016. júl. 23. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen


27F

2016. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,strandon a víz alatt
2016. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem 32 F
2016. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elég megalázó volt...
2016. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Abból kéztörés lenne.
2016. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Igen...de élveztem:)
2016. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és azóta is szégyellem magam, hogy ilyen helyzetbe kerültem..:/
2016. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Már ne is haragudj #7-es de legyen már önbecsülésed, hogy meredj meg. Azért mert más belenyúl te szégyelled magad? max akkor kellene ha adtál rá okot, de a kérdés úgy szól hogy akaratod ellenére.


a többi kommentem megtartom magamnak mert ezért is tartunk itt ahol mert ilyen hülye lámák vannak. ha megerőszakolnának még te kérnél elnézést? ébredj már fel. valaki felébreszthetne ha már szüleid nem tették meg.


nem neked kell szégyelld magad hanem aki megtette

2016. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7 / Én is ugyan így jártam , és nem is egyszer !

8/ Ne ítélkezz ! Kislányként történt meg velem sokszor. Igen, az ember ilyenkor úgy érzi, hogy ő a hibás amiért ez megtörtént, szégyelli, és még a szüleinek sem meri megmondani, főleg ha rokon tette meg.Felnőttként már persze másként látom az akkori eseteket, de kislányként bizony nem mersz megmukkanni.

Nem érted mi történik veled, miért történik veled, aztán elérkezel arra a pontra, hogy biztos mindenkivel így szokott lenni. Tudnék erről nagyon sokat mesélni sajnos.

2016. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel megkértem rá, hogy adja ide az ágy sarkából, ezért akarva-akaratlanul belenyúlt, bár nem bántam.


Amúgy nem, ha valaki az akaratom ellenére be akarna nyúlni szerintem kicsavarnám a kezét, rosszabb kedv esetén el is törném.

2016. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!