Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha teherbe esnétek akaratotok ellenére?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Megerőszakolva vagy becsúszna a purgyé?

Nem mindegy ugyanis..

2016. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem pontositod a körülményeket. Van-e rá alap, hogy felnevelni. Komoly párkapcsolatból lett-e ez, vagy csak kalandokból?


Én 3 éve vagyok párkapcsolatban, ha akaratom ellenére teherbeesnék, vállalnám, alap is megvan, partner is megvan.

2016. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarok gyereket? Nem tartom meg.
2016. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:
abszolút az aktuális élethelyzetem határozza meg
2016. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Két dolgot gondolnék át: beleférne-e az életembe (van-e elég pénzem, időm, stb. a nevelésére) és ha igen, akkor milyen élete lenne (boldog lenne-e, tudnám-e őt szeretni annak ellenére, hogy nem akartam, stb.).
2016. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

A helyzettől függ.

72 órán belül még meg lehet akadályozni a terhességet utólag. Ha erőszak történt volna vagy nagyon friss a kapcsolat, vagy nem állnánk úgy meglévő kapcsolatban, hogy meg tudjunk élni hármasban, élnék ezzel a hormontablettával.

Ha viszont stabil párkapcsolatban is élnék és a megélhetésünk is biztosított, akkor megtartanám, ha becsúszna. Nyilván a párommal egyeztetve, de nem hiszem, hogy egy stabil párkapcsolat esetén a párom nagyon hadakozna. Olyannal nem is lennék együtt, akinél szóba sem jöhet a gyerek.

2016. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyennek a gyanúja felmerülne, rohannék 72 órásért. Ha kicsúsznék belőle, akkor az aktuális helyzetem határozna.
2016. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Én jártam így...megtartottam...Dehát évek óta házasok voltunk már akkor és a kistesó csúszott be, akit eleve terveztünk csak jópár évvel később...Így nagyon pici lett a gyerekek közt a korkülönbség, és most nagyon nehéz 2 picivel de egy másodpercre sem bántam meg, hogy így döntöttem, imádom teljes szívemből...:)
2016. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem lány vagyok, de bevennék még egy szem Saridont, és várnám a csodát.
2016. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva erőszakot leszámítva igen nehéz elképzelnem, hogyan is eshetnék teherbe "akaratom ellenére". Erőszakból persze, egyből rohannék orvoshoz, tabletta vagy abortusz vagy akármi, de egyébként ha kölcsönös beleegyezéssel szexeltem valakivel úgy, hogy nem védekeztem megfelelően, akkor az a baba nem akaratom ellenére jött össze.


Sokáig szedtem tablettát, előtte gumival védekeztem. Mostanság egyik sincs, megszakításosan szeretkezünk a párommal, nyilván ennek is elég kicsi a valószínűsége, hogy valami "baj" legyen, de azért nagyobb, mint bármilyen más, orvosilag is igazolt védekezési módszer esetén. Ugyan tervezni nem tervezünk gyereket, házasok sem vagyunk, de azért alapvetően nem tartanánk olyan egetverően nagy tragédiának, ha becsusszanna a baba végül, ezért védekezünk így.


És akárki, aki így védekezik, szerintem hasonlóan gondolkodik, mert aki igazán nagyon nem akarja azt a gyereket, annak nem fáj gumit húzni/bogyót szedni/spirált, spermicidet, inyekciót, akármi más módszert alkalmazni, hogy ezt megelőzze.

2016. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!