Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Amikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Amikor először estetek egymásnak a szeretőtökkel, mennyi időt bírtatok ki az első élvezésig és hány menet volt összben az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Illetve kibírtátok annyira, hogy még előjátékra, nyalásra, sz opásra is tellett vagy nem bírtátok ki, hogy ne tegyétek be azonnal?

2016. júl. 24. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
4x30 perc 22 N
2016. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Bár nem vagyok férfi, de azért leírom a saját élményemet, ami pont a mostani éjszaka volt..:)

Szóval lényeg a lényeg, hogy mivel én szeretem húzni a pasik agyát, ezért nálunk elég sokáig elhúzódott az, hogy betegye.. Inkább csak a simogatás, ujjazás volt eleinte.. De ezt tényleg nagyon sokáig elhúztam.. Aztán már én sem bírtam tovább, és akkor nekiálltunk normálisan a dolgoknak. Szóval a szex előtt se szopás, se nyalás nem volt, viszont mivel a partnerem igencsak aranyos volt, ő ráállt arra, hogy én elélvezzek, ami a szex utáni nyalás által következett be. Ő nem élvezett el, sőt az elsőn kívül lenyomtunk még egy menetet, ahol én már segítettem rajta a számmal is, de ő csak az ezutáni harmadiknál élvezett el, szóval elég sokáig bírta eleinte.. Aztán az ezek utáni 4.,5.és 6.menetnél (igen,összesen 6menet volt, meglátszik, nagyon ki voltam már éhezve..:D) már nem bírta olyan sokáig. Illetve pontosítok, mert a 4.menetnél nem élvezett el, ugyanis kényszerpihenőt kellett tartanunk.. De az utolsó 3menetnél már nem volt szopás, nyalás, csak zsuppsz bele a dolgok közepébe..

Életem egyik legjobb éjszakája volt.:)

2016. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: Azt elhiszem;)
2016. júl. 24. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
A srácnak bizonyára varrógép volt a jele az óvodában.
2016. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor négy év után végre először szexeltem, akkor el sem bírtam élvezni, pedig volt 4 menet is. Minden ment nagyon jól, nem felejtettem el a dolgokat, de elélvezni nem bírtam. Ami azért érdekes, mert mivel előtte négy évig nem volt szex, azt hittem 3 perc alatt el fogok csattanni. Hát nem ez történt, legnagyobb meglepetésemre... :-) Partnerem szerint azért, mert nagyon rástressueltem a dologra. Az első menet előtt nem nagyon volt előjáték, mondjuk egy kb 15-20 perces csókolózás, kis simi előzte meg, de nem volt orál, vagy ilyesmi. Amikor lekerültek a ruhák, kb azonnal a lényegre tértünk... Akkor reszeltünk 25-30 percet, partnerem elment, de nekem nem sikerült. Utána még neki futottunk 2- szer, akkor már volt orál is, meg kis kézimunka, de nekem akkor sem sikerült elmennem, de akkor már a partneremnek sem... Az utolsó negyedik menet már főleg az orálról szólt, meg viszonylag össze is csaptak, mert indulni kellett vissza a hölgynek.

Persze a második alkalommal, mikor találkoztunk, akkor már nekem is sikerült elmennem.

29/f

2016. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!