Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Veletek is szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy ha szexelek, akkor utána 1-2napig olyan fura érzésem van ott lent.. Nem is tudom leírni.. Néha olyan, mintha még bennem lenne a partner, vagy nem is tudom.. Meg olyan...zsibbad..vagy nem is tudom tényleg, hogy ezt hogy lehetne leírni..

De ha van valaki akinek szokott még ilyen lenni, az biztosan tudja mire gondolok.. Vagy ez természetes lenne?

Egyébként nem, nincs semmilyen fertőzésem, gombám, satöbbim..



2016. júl. 24. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokott..
2016. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha partner nyeritett is kozben akkor siman lehet ilyen erzesed.
2016. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott.
2016. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kielégültség érzése. Nekünk pasiknak is van hasonló, igaz, ahhoz nagyon sokat kell szexelni.
2016. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen előfordul mikor akkorákat szexelünk hogy még másnap is zsibbad a puncim vagy fáj a popsim.
2016. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!