Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg vannak olyanok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg vannak olyanok közületek a szebbik nem képviselői közül, akik még sosem éltek át orgazmust?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor az is igaz hogy minél szebb egy lány annál inkább igazak rá ezek az állítások, vagy csak alaptalan kitaláció az egész? Csak lányok és nők válaszát várom!

2016. júl. 24. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Masztival mindig sikerül elélveznem, de szex vagy előjáték (ujjazás, nyalás) során sohasem. Szerintem ez külsőtől független
2016. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igazak a felmérések, amiket olvastam, a nők kb 20 százalékának nem lesz hüvelyi orgazmus. Van akiknek csiklón sikerül elérni, de vannak, akik soha nem élnek át rendes orgazmust.
2016. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

teljesen kulsotol fuggetlen,hogy egy lany naiv e vagy sem. peldaul a te kerdesedbol nekem az jon at hogy egy ilyen lanyra vagysz :) engem szepnek tartanak, de meg nem fekudtem le senkivel, pont azert mert nem szeretnek kihasznalva lenni. olyan pasival szeretnem elveszteni akitol a legtobbet kaphatok. nem tudom hogy ertheto volt e amit megprobaltam leirni :D es bocsi a helyesirasi hibakert is ! :)

16/l

2016. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Alaptalan. Mivel nem a szépség befolyásolja hogy el tudj élvezni egy nő vagy nem.. A férfin is múlik meg azon hogy a csaj mennyire tud el lazulni illetve mennyire tud ráhangolódni 22 N
2016. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedési szándékkal írtam a kérdést, bár azt meg kell jegyezzem jó pszichológiai érzékkel rendelkezel. Azt viszont nem értettem hogy a naivitás hogy kapcsolódik a kérdéshez.

1* ezek szerint, szerencsére te képes vagy a gyönyör érzésre, mert az hogy szex közben ez nem sikerül, az nyilván nem orgazmus képtelenséget jelent hanem azt hogy ügyetlen a partnered.

2016. júl. 24. 15:00
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

#3

Édes szivem ez a kategória 18 éven felülieknek szól, de ha nagyon izgat, akkor olvasgasd csak nyugodtan és, ha netalán tán választ is szeretnél írni, akkor legalább a kérdésre válaszolj.:)


A kérdésben leírtak pedig légből kapott dolgok.. Semmi köze a megjelenésnek az orgazmuskészséghez sem nőknél sem férfiaknál. Valóban nem tud minden nő hüvelyi úton elélvezni és vannak olyan nők is akik pedig csiklóizgatással nem tudnak elélvezni és olyanok is vannak akik mindkettőre képesek és olyanok is akik egyikre sem.

20/N

2016. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen

En sem tudom milyen az

2016. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Való igaz, ez 18 éven felüli kategória hármaska ezt ne hagyd figyelmen kívül!

6* tehát vannak akik sosem képesek kielégülni! De hogy tudják ezt elviselni mondjuk évtizedeken keresztül? Nagyon sajnálom az ilyen nőket meg lányokat ismeretlenül is! Azt hiszem olyasmi lehet mintha valakinek tökéletes lenne a látása de csak fekete-fehérben látnák a világot. Ez meg szörnyűség.

2016. júl. 24. 15:21
 9/13 anonim ***** válasza:
koszonom kerdezo hogy szerinted jo pszicholohiai kepeseggel rendelkezek :) meg nem mondot senki ilyet nekem ezert nagyon jol esett :) es tudom hogy nem teljesen volt ertheto amit irtam ezert is bocsi :) csak rosszul ertelmesztem a kerdest :) en peldaul ezt a lanyok a szebbik nembol dolgot nem ertettem :D azt szerintem te irtad el peldaul D
2016. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
es mert vagytok ilyen bunkok, mintha titeket nem erdekelt volna 16 evesen a szex :D
2016. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!