Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg vannak olyanok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg vannak olyanok közületek a szebbik nem képviselői közül, akik még sosem éltek át orgazmust?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor az is igaz hogy minél szebb egy lány annál inkább igazak rá ezek az állítások, vagy csak alaptalan kitaláció az egész? Csak lányok és nők válaszát várom!

2016. júl. 24. 14:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A szebbik nemnek a lányokat és nőket hívják azt biztos tudod. Feltehettem volna a kérdést úgy hogy "lányok ti köztetek vannak olyanok akik még sosem éltek át orgazmust?"

Ehelyett a "lányok, ti a szebbik nem képviselői....."formulát választottam csak azért hogy szebben fejezzem ki magam. A lányokkal illik szépen beszélni.

2016. júl. 24. 21:45
 12/13 anonim ***** válasza:
jaah bocsi megint felre olvastam :D
2016. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem baj, megkérdezted amit nem értettél. Az intelligens emberekre jellemző az hogy kérdeznek, ezért nem kell bocsánatot kérned!
2016. júl. 24. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!