Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne vibrátorral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne vibrátorral próbálkoznom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval a párom eléggé rá van izgulva erre a G-pontos orgazmusra, állítása szerint az eddigi barátnőinél (nem volt sok :)) sikerült elérni. Velem ujjazással eljutunk odaáig, hogy "mindjárt behugyozok", de olyankor nem bírom tovább, és muszáj abbahagyni... itt megjegyzem, ha nem az adott szituban lennénk, tehát félreteszem a páromat és az érzelmeket, maga a fizikai érzés nem túl kellemes. Össze sem hasonlítható a "sima" csiklóorgazmussal, ami egyértelműen qrva jó, és akarom, hogy folytassa...

Szóval a lényeg, hogy ezt a "bepisilek"-állapotot olyan gyors ujjmozgással éri el, amit amúgy sima "dugással" képtelenség produkálni. Szóval arra gondoltam, hogy beszerzek egy vibrátort, és megpróbálom a párom nélkül (hiszen csiklóorgazmust is magamnak okoztam először tiniként, csak utána tudtam a partneremet irányítani, és mutatni neki, hogy mi a jó...)

Szerintetek érdemes? Úgy értem, a megfelelő "érzelmi felizgulás"=párom jelenléte nélkül lehetséges tovább jutni egy nyomorult kis géppel, mint a szerelmemmel? Van itt esetleg olyan, akinek vibrivel sikerült? (A cél az lenne, hogy ha egyedül sikerül, akkor tudom, hogy "képes vagyok rá", tehát idővel a párommal is sikerülhetne).



2016. júl. 24. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az bevállna, mert nem stresszelnél + a gép intenzívebb!! Adana egy kis önbizalmat, hogy hopp képes vagy rá !! ;) :D csak ne szokd meg :))
2016. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek az eszközök sztem annyira mű érzéseket adnak...

Egy olyan pasi kell neked, aki teljes mértékben kielégít.

Egy normális orállal is a felhők fölé lehet repülni :P

2016. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lenne. 😃 ha abszolút biztosra akarsz menni, hogy ne pisilj be akkor vízállót vegyl, és kellemesen elnyújtózva egy kád meleg vízben próbáld ki 😉
2016. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!