Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mikortól száltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mikortól száltatok be a gumi költségbe?

Figyelt kérdés
Már egy éve vagyunk együtt, barátommal és mindig ő veszi a gumit, az érdekelne ti beszoktatok szállni ebbe a költségbe és, ha igen akkor ez mennyi együtt lét után szokás? 18/l

2016. júl. 25. 00:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%

Sztem ez a pasi dolga! ...

Pasiként mondom.

2016. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
persze a nőnek meg INGYEn élvezet MI??????
2016. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Férfiként hadd írjak. Szerintem úgy illik, ha felesbe beszállsz. A te érdeked is, hogy ne kelljen szoptatnod 9 hónap múlva 2 óránként. :) Az én eddigi barátnőim ugyan tabiztak, de mindig beszálltam felesben, mert így korrekt.
2016. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Én valahogy Sosem kérdeztem, hogy " hali mikortól szálljak be a gumi költségekbe " , hanem mindig eljött egy pont, tudtam, milyet és mekkorát szokott.. Onnantól vettem én is :) Nem filléreztük ki soha :D
2016. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

1# Nem tudom mit érzel, eddig megoldotta barátom, nem tudom miért kell bepofázni tök jogtalanul.

4# Neked viszont köszönöm szépen a normális válaszodat.

2016. júl. 25. 00:18
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk ez úgy megy, hogy az veszi aki épp közelebb van az üzlethez. Mellesleg nálam is van ott egy dobozzal és barátomnál is. Ha valamelyikünknél elfogy, akkor pótoljuk.
2016. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

Én sose szoktam beszállni.

Nem vesz/húz gumit nem dugunk. Ennyi.

18/L

2016. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindig csak dugni kell, néha szeretkezni is .. !! ;) :D
2016. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ki-ki döntse el maga, hogy dugásra vagy szeretkezésre van szüksége, illetve senki ne szólja le a másik igényeit, mert kvára nincs hozzá semmi köze.:) ;)
2016. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Jajj ne haragudj!! Elfelejtettem.. hogy itt 18 alatt van az élet.. :D

Akkor jó dugást, kellemes keféléssel !! ;) :D

2016. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!