Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki! Segítsen! Beszélgettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki! Segítsen! Beszélgettem egy fiúval, szóba került a szex, szexualitás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóba került a homoszexuális téma is és elég rosszul reagált rá. Pedig én már gyerekek is akartam tőle, nem csak szexet.

2016. júl. 27. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem ő az igazi!!:-(

Sajnálom!😩

2016. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt bukta van!
2016. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De minden másban normális veleménye van, csak ne lenne benne ennyi indulat

Attól is félek néha,hogyha felidegesítem esetleg megütne

2016. júl. 27. 18:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi vaaaan? Homoszexuális vagy, de gyereket szeretnél tőle?
2016. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok, csak szóba került

És elég nagy indulatokat váltott ki belőle

2016. júl. 27. 18:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom!:-(jobb lesz a szakítás!
2016. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon nehéz... Mert ha attól félsz, ha mondjuk problémák lesznek köztetek és már ott egy gyerek és nem tudsz elmenni és azokat is így kezeli...


Szerintem legyél óvatos itt. Lehet az a legjobb, ha szép lassan haladtok. És kitapasztalod más veszélyes témákon is, hogy van e benne valami együttérzés vagy valami amivel tud kezelni egy olyan helyeztet, ahol más gondol valaki mint ő.


pl akár itt a homoszexualitással neki szegezhetnéd keményen te mit gondolsz. vajon erre hogy reagálna?

2016. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Próbálok vele beszélni

És minél több témát felhozok, hogy megtudjam mit gondol ezekről


De néha teljesen arra megyek rá, hogy megtudjam hol a határ

2016. júl. 27. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Tessék szépen elkerülni az idiótákat... :D
2016. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt most nem annyira vágom.

Ha te nő vagy, ő meg férfi, akkor miért Ilona n eget rengető, hogy mit gondol a melegekről?

Ha másik foci csapatnak drukkol, mint te, akkor is kiakadsz?

És ezek szerint a kapcsolat elején vagytok. Hogy akarhatsz gyereket valakitől akit nem is ismersz?

2016. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!