Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj, ha a teltebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha a teltebb lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem szoktam a külsőségekben annyira különbséget tenni, én sem vagyok egy álom. Szőke, barna, magas, alacsony, stb nem érdekel. De valamiért a kicsit husisabb lányok tetszenek, mindig tetszettek. Folyamatosan tapasztalom a környezetemben, hogyha egy lányon van egy kis hús, egyből lekövérezik, kibeszélik. Még a lányok egymást is, ronda pasik meg "cöh ez dagadt hozzám."


Akárhányszor szóba kerül, megmondom, hogy azt szeretem ha kicsi hús van, és egyből túlkompenzálják azzal, hogy a kövéreket szeretem. Pedig tényleg nem. És kicikiznek stb. Nem volt még ilyen barátnőm, egyszer voltam úgy, de az nagyon jó volt.


Pl nekem az ilyen lányok tetszenek:


[link]


[link]


[link]


Ha ilyen testalkatú barátnőm lenne, és még a belsőleg is passzolunk, tök jó lenne. Főleg az utolsó. Nem tudom, miért, de cikinek érzem már, hogy nekem ez tetszik. Nem vagyok beteg, sem perverz, de nem is szeretek beállni a sorba, vagy trendeket követni.


26f


2016. júl. 27. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Ezeken a lányokon nem kis hús van, hanem valóban kövérek. Akkro szexelj ilyen lányokkal, nincs ezzel gond ha neked ez jön be. Ez nem ciki, ilyen az ízlésed.


23N.

2016. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

1., Te láttál már valóban kövéret???

Csak mert a nagy mellek, hangsúlyos derék, széles csípő, vastagabb combok, szinte lapos has, ami a képeken látható, az nem az, ha elfogadod, ha nem.


Kérdező, te magadnak szeretnél barátnőt azért, hogy szeresd, vonzódj hozzá, vagy ez ilyen presztízs, hogy megfelelj a haveroknak, a társadalomnak?

26 évesen kicsit érettebben kéne állni ehhez a témához...

2016. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek szépek, én nekem is tetszenek. És nem kérdezem meg a Gyk.-n hogy szerethetek e ilyet.
2016. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kövéret, az aránytalanul, elhízottakra használjuk :S / sajnos ! / nem szép dolog kövérezni !!

Nekik van alakjuk !! :D ne törődj mások véleményével, ha találsz ilyet és jól elvagytok, szeretitek egymást.. legyél vele !! ;) :D

2016. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. Ha neked ez tetszik akkor ez tetszik. Ennyi.
2016. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ők női szemmel teljesen jól néznek ki. Biztos van rajtuk túlsúly, de van alakjuk, csinosak. Nem amorf 100+ kilós nők. Teljesen természetes, ha bejönnek, miért ne jönnének be? Ne foglalkozz másokkal!! Rajtam is van egy 15 kiló és egy csomó más barátnőmön is, de nem jellemző, hogy dagadtoznának stb. értelmes, felnőtt emberek. Tudjuk mi is, hogy milyen az alkatunk, úgy öltözködünk, elfogadjuk a kritikát, sőt egymással is kritikusak vagyunk. De sose mondjuk, hogy xy-nal miért fekszenek le a pasik vagy hogy hogy mindig kapcsolata pedig dagadt!

Mert ennyiből a macis férfiakra is lehetne ugyanígy bármit mondani és mégsem jellemző.

2016. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj nekem is a telt lányok jönnek be.
2016. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Egy telt lány/nő, ugyanúgy lehet csinos, mint egy vékony. Természetesen a teltebb lányokra nézve ez pozitív dolgo, ha találnak egy olyan srácot akinek ez a testalkat tetszik! :)

18/L

2016. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1.)

jobb, mint a fiús mellű és fenekű, kigyúrt nők:D

2016. júl. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!