Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékonyabb, sportos férfiként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyabb, sportos férfiként, a teltebb duci lányok tetszenek. Emiatt a kapcsolataim rendszerint zátonyra futnak, mivel "jobban nézek ki", mint a barátnőim és ők emiatt frusztráltak lesznek. Mit lehet ilyenkor tenni? 25/F

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutasd ki neki(k) hogy neked ö a mindened ès szereted,bòkolj neki,ès nem lessz gond az hogy "jobban nèzel ki"töle!Ha kimutatod amit èrzel nem lessz semmi gond!
2015. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azzal sose volt gond, de egy idő után mindig elkezdte őket zavarni.
2015. szept. 14. 08:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem hiszik el az azt mutatja, hogy nem fogadták el magukat és a helyzetet. Vagyis félnek elhinni, hogy tényleg szereted őket. Állandó kétségeik vannak és bizonytalanok. Azon kívül, hogy érezteted nem sokat tudsz tenni. Ezt igazából nekik kell fejben helyrerakni. Persze nem árt, ha rendesen és őszintén kivesézitek dolgot az aktuális lánnyal.
2015. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát átérzem a barátnőid helyzetét! :D nekem volt triatlonos barátom...
2015. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem véletlen választottam őt barátnőmnek, mert ő tetszik és vele akarok lenni. Nem tudom mi tévő lehetnék, ezért már nehezen kezdek bele egy ilyen, ducibb lánnyal az ismerkedésbe.
2015. szept. 14. 14:20
 6/12 anonim ***** válasza:

(utolsó vagyok) nekem mondjuk nem is azzal volt a problémám, hogy kisebbségi komplexusaim lettek volna, mert én is próbálok figyelni magamra. csak zavart hogy sokat edz, és a kapcsolatunk elején azt mondta nem fogok ebből észrevenni semmit, mert ő erre figyel. hát nem figyelt. szóval én ezért nem kezdenék már sportolóval, de persze te lehet nem nyomod ilyen keményen...


Szerintem ne kezdj olyan lánnyal, akinek eleve önértékelési problémái vannak, mert hiába mondasz neki bármit úgysem hiszi el. Előbb magukban kell tisztázniuk mit érnek..

2015. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Ó hogy minden vékony pasi a dagadt nőkre bukik...!
2015. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia..nem biztos h jobban nézel ki a barátnőidnél, lehet inkább azzal van a gond h te így hiszed.

Amúgy lehet h például neked csúnya az arcod v a bőröd a párodnak viszont szép..mutasd meg neki h ő benne mi a szép, benned meg nem, ugyanis valószínű mivel tetszel neki ezért piedesztálra emelt, pedig neked is van hibád biztosan, hadd lássa meg és tegye magát túl a külsőségeken..nem vagyunk egyformák, a szeretet a döntő egy kapcsolatban..

Bocsáss meg,de nem lehet h benned van a hiba? Lehet h érezteted a pároddal h te "több" (nem!) vagy, mindezt úgy h nem akarod..

2015. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt kizárólag te rontod el. Ha neked ő tetszik, akkor hogy mondhatod azt, h te nézel ki jobban? Biztos van, aki szerint igen. Egy kapcsolatban viszont a saját értékrendetek számít, nem a szomszédé.
2016. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hízzál. Akkor jobban fogtok passzolni egymáshoz.
2016. nov. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!