Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem normális? Beteg lettem...

Ez nem normális? Beteg lettem anyut is megfertőztem erre elkezdi hogy miattam lett ő is beteg. És hogy nem tud menni dolgozni stb és pofon vágott!

Figyelt kérdés
Mi van vele?? Mintha én tehetnék arról hogy ő beteg lett!.-.- Köszönöm a válaszokat 17L
2010. szept. 18. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
valószínűleg csak nagyon ideges,mert ha nem tud bemenni dolgozni,akkor nem keres annyit,mintha dolgozna és hát nagyon nehéz megélni a mai világban,egy-két nap szabi is nagyon sokat számít!
2010. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon ideges lehet anyukád, és elveszítette a türelmét. Lehet, hogy olyan helyen dolgozik, ahol nagyon csúnyán néznek arra, aki bármilyen indokkal otthon marad, még ha nyomós oka is van rá.
2010. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%
Az idegesség nem ok arra, hogy pofonvágja a 17 éves lányát azért, amiről nem tehet. Beszélj vele nyugodtan erről.
2010. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Attól még nem kell pofon vágnia a lányát, aki már eleve legyengült,mert beteg. Anyukádnak meg kéne tanulnia kezelni az indulatait, nem kamasz,hogy így viselkedjen! Abszolút nem igazságos,én biztos nem is szólnék hozzá jó darabig! És én úgy mondom,hogy nekem is van mhelyem, tehát tudom mit jelent egy-két napot,vagy hetet kihagyni, egy pofont a lányomnak biztos nem!
2010. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért ez kemény. Soha nem bántanám a fiamat azért, mert elkaptam tőle valami nyavalyát. Megjegyzem a táppénz is ismeretlen fogalom nálam. Este elmegyek ilyenkor a háziorvoshoz és felíratom a gyógyszereket, de ugyanúgy megyek dolgozni. Igen, lázasan is. Beveszem a pirulákat és megy minden tovább. Ha nagyon muszáj dolgozni (mert mondjuk nagy probléma lenne ha kiesik a fizetés 40%-a), akkor menni kell így is, úgy is.
2010. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,ki hogy van vele,de én hamarabb mennék be fél-zombi állapotban dolgozni,mint hogy bántsam a gyerekemet, egy influenza közel sem jó indok erre....
2010. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk attól függ, mi a háttér. Ha mondjuk a haverjaiddal lógsz itt-ott, félig kilóg a veséd meg a segged a ruhából a hidegben, eközben pénzügyileg úgy álltok, hogy anyád keres egyedül és ha nem dolgozik, nincs elég pénz, és te megbetegszel mert figyelmetlen voltál, akkor én is lekevernék egyet amiért hülye vagy. De a háttérről semmit nem tudni. Csak, hogy éreztessem itt mindenkivel, mennyire nem megalapozott az azonnali gondolatmenet.
2010. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Anyud kibukott,az enyém is velem kezdett el balhézni,mert beteg lettem és gyógyszert kellett venni,mintha én tehetnék róla,persze nem bukott ki ennyire :S

Szerintem sok hogy megütött,valszeg elpattant nála egy húr rossz napja volt,sokat csesztetik a munkahelyén stb. Jobb ha megbeszéled vele h nem te tehetsz róla hogy beteg vagy.

2010. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Carbo, ha már ennyire előre látó,gondolkodó, pofozkodó szülő vagy, akkor felvilágosítanálak, hogy ha a lányodnak ki van a dereka, akkor megfázik, de azt Te nem fogod elkapni, mert az nem vírusos.
2010. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Jaj ez semmi, én elég sokat betegeskedek, és sose veszi meg a gyógyszereket, merthogy mennyire sokba kerül.

Mennyit hallgattam 11 éves koromban, hogy milyen szerencsétlen vagyok azért, mert beteg lettem és gyógyszert kell vennie nekem...

Tüdőgyulladásom is sokszor volt azóta, kb 1 hónapig tart...


15/L

2010. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!