Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak miért csak a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért csak a nagy mell a szép?

Figyelt kérdés

Néha olyanokat olvasni, hogy a kis mell az nem is mell, meg hogy nem nőies.

Na meg mindenhol a nagy melleket reklámozzák.

De miért?

Ennyire semmibe vehető egy nő, ha kicsi a melle?

Tehet arról, hogy ilyen adatott meg neki?

Én soha nem kritizáltam senki péniszméretét, mert tudom, hogy nem az a fontos és senki nem tehet arról, hogy mekkora van neki.

Ennek ellenére sokszor rosszul esik azt olvasni, hogy a nagy mellek így, a nagy mellek úgy.

És így legyen önbizalmam?

Minden pasi megnézi a nagy melleket, és arra verik, mert csak az az izgató.

A kicsi miért olyan borzasztó?

Ettől kevésbé nő valaki?


2016. júl. 29. 09:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

volt barátnőmnek tenyérbe illő mellei voltak, semmi bajom nem volt, sőt szerintem simán tud vonzó lenni...mondjuk én fenék párti vagyok...

aki a melled miatt nem akar veled lenni, az jobb is ha elkerül...keress olyat aki így is szeret!


23F

2016. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
Figyu! A kis mell is szép és szerintem a legtöbb férfi kismell párti. Nekem is kicsi a mellem pedig alacsony átlagos testalkatú nő vagyok. Eddig a pasijaim mind dicsérték a méretét és a formáját is. És örülök hogy nem lógnak. Pedig már szültem is. Aki még azt mondja hogy a kismellű nők nem nőiesek az keressen magának olyan akinek nagy melle van. 29 N
2016. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Nem csak az szép nekik, a "pasik", nem egy személy, különböző dolgokat tartanak vonzónak. Hú meglepi. Persze vannak akik szerint csak a nagy szép, de olyannal is találkoztam (nem eggyel!) hogy szerinte csak a kicsi szép. Szóval erről ennyit:) Amúgy engem még semmi negatív dolog nem ért szemtől szemben azért mert kicsi a mellem. A neten persze vannak emberek akik csúnya dolgokat írnak, de nincs olyan dolog amiről valaki nem ír sértő dolgot. Szóval ezen felesleges önbizalmat veszteni.
2016. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

Egyesekben még erősebb az állati ösztön. Ezek a formák a hímek figyelmének felkeltésére alakultak ki, egyeseket jobban vonz az átlagnál.

Nekem kicsi a mellem. Párom mondta, hogy a kicsi de formás sokkal jobb, mint egy lógó nagy.. még régebben beszélték ki haverokkal és mind erre jutottak!

2016. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

A mellek funkciója első sorban a kisbaba táplálása. A kicsi mellből is ugyanannyi tej jön, mint a nagyból... Az esztétika a másodlagos, de amíg nem leszel anya, addig ezt hiába is mondom, most nyilván az esztétikát helyezed előtérbe.

A kis mellnek is lehetnek szépek, formások, de vannak előnyei is ám! Pl, nem ereszkedik meg olyan könnyen, nem fáj a hátad, vehetsz fel merészebb, kivágottabb felsőket anélkül, hogy mindenki nyál csorgatva bámulja a dekoltázsod. Mindig kapsz magadra melltartót, vagy akár nincs is rá szükséged.

Párkapcsolatnál meg hidd el, hogy nem a mellméreted fog számítani. Még soha nem hallottam olyanról, aki azt mondta volna, hogy megismerkedtem egy csinos, kedves lánnyal, nagyon jól érzem magam vele, de nem fogok vele összejönni, mert túl kicsik a mellei... Vagy, aki ilyen, azzal meg jobb is, hogy nem alakul ki semmi.

2016. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
A te bajod az hogy túl sokat foglalkozol a közvéleménnyel. Ha szexinek akarod magad érezni olyan pasival kezdj aki fenék párti. Vagyunk páran. Én pl annak örülök leginkabb ha a cickó közepes. Szép kézbe illő... De elsősorban egy jó fenék, comb vonz. Az pedig olyan dolog ami akár sporttal akár tornával formázható, ha nem adott... 29 F
2016. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
26%

a melleket meg tudod csináltatni. Megkeresed a pénzt a műtétre, befekszel és MEGCSINÁLJÁK


pasiként ha alacsony vagy, akkor beszoptad, nincs kiút.


max kigyurhatod ÖNMAGADAT. De az nem csak pénz, hanem idő és fáradozás. NEM OLYAN mint a mellműtét amit MEGCSINÁLTATSZ.


pedig milyen jo lenne, ha mondjuk csak be kéne feküdni a korházba és kigyurtan jönne ki az ember.


persze a nők sosem fogják felfogni ezt.


A kis mellű nők meg egyébként ugyanugy dughatnak akármikor, max nem az áhitott szintü JÓ pasikkal.


És ilyenkor már ugy veszik, mintha akutyának sem kellenének.

2016. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen ostoba kérdést. Akkor én is kérdezhetem, hogy a nőknek miért csak a nagy farok szép?
2016. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Minden ember más, kinek ez- kinek az ! :D

Általában megnézik a nagy melleket igen. De az semmit nem jelent! Nem egy ismerősöm fejtette már ki, miért szereti a kisebbet !

1.) kevésbé fog lógni ( szülés és a kor haladtával )

2.) szex közben is esztétikusabb és ' kényelmesebb számukra.

3.) a legtöbb pasi megnézi a nagy melleket, de a ' tenyérbe illő a kedvence.

4.) több olyan férfit is ismerek, akik kifejezetten C - kosárig tartják szépnek ! :)

5.) a formája sem mindegy ! ;)


Az enyém 75/ B- C. Sose volt rá panasz! Sőt!

Pedig én nem 100%- ig vagyok oda érte ... :/


Igazuk van, az elöttem szólóknak !! Ne másokkal és a divattal törődj..!!! ;) a kifutón 50 alattiak vannak. De ahogy itt is olvashatod, és az életben is táthatod, nem mindenkinek az a zsánere !!


Keresd meg magadon / Magadban a szépet!! és azt kezd el kisugározni !! :)

Akinek, csak mell/ test alapján kellesz! Az mellet úgy sem lennél boldog !! ;) :D

2016. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Minden mell gyönyörű, nem attól lesz valaki nőies, hogy nagy van neki. Sehol sem láttam meg olyan véleményt, hogy borzasztó lenne, kevésbé nő valaki, vagy a többi amit írtál.

Én személy szerint szeretem a kis ciciket.

2016. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!