Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony barátnőt szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony barátnőt szeretnék nagy mellekkel. Lehetetlen?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a vékony lányok, csak eddig mindnek aki tetszett kicsi melle volt, ezért volt hogy össze sem jöttem vele. Mert a kis mell nem vonz. De a vékony lábak, lapos has, nagyon. Ne mondjátok hogy ilyen nem létezik csak szilikonnal mert ott van Emily Ratajkowsky Na ő lenne nekem az istennő. Ötletek hol találhatnék ilyen lányt? Nem vagyok csúnya és elég sokan összeakarnak jönni velem.

2016. máj. 26. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
piacon nézted már? mintha valamelyik nap az újpesti piacon ott árultak volna egyet a paradicsomok mellett.
2016. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

En 8 kockas,kigyurt pasit akarok,nagy farokkal ja es vilagbeket.

L

2016. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De amugy tudom hogy van ilyen lány, de 100bol csak 1kb aki ennyire szerencsés hogy ilyen genetikát örökölt :D

Ja és nem a push up melltartóval nagy mellekre gondolok hanem akinek hatalmas vékonysága ellenére. Álmom lenne egy ilyen lány ha megtalálnám

2016. máj. 26. 16:12
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a baj, hogy hiába találnál ilyen csajt, nem fog melletted maradni. Az emberek nem csak a külsejükből állnak.
2016. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem az. Hogy neked konkrétan lehetetlen-e, nem tudhatjuk.
2016. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

És mondd, hogy tervezel összejönni egy ilyennel?

"Szia, figyelj ledobnád nekem gyorsan a textilt? Szép vékony vagy, nagy mellekkel, de meg akarok róla győződni!"

2016. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6, szerinted ruhán keresztül nem látszik? vagy strandon?

És mért ne maradna meg mellettem ? attol hogy ilyen adottságai vannak ez nem jelent semmit.. nem jelenti hogy hogy nem lesz hűséges nem mindenki r***anc aki jobb nálatok.

2016. máj. 26. 17:41
 8/23 anonim ***** válasza:
Na igen, mondjuk ilyen mentalitással sokkal esélytelenebb mint az elvárásoddal...
2016. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Létezik, én ilyen vagyok. Valóban ritka, de biztosan találsz. Viszont az más kérdés, hogy nem mellek alapján kellene nőt keresgélned.


Privátokat nem kérek.

2016. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem az, hogy nem lesz hűséges, te nagyon szerencsétlen, hanem nem fog kitartani melletted, mert hosszútávon baromira nem vonzó, hogy ennyire felszínes, felületes vagy. Vagy ha pedig nem erről lesz szó, akkor meg ő nem fog megfelelni neked, mert attól még, hogy valaki vékony és nagy melle van, még nem biztos, hogy egy szerethető ember, vagy nem biztos, hogy összeilletek.
2016. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!