Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem azt, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy sok pasit el akarok csábítani, vagy legalább is kacérkodni, flörtölni velük?

Figyelt kérdés

Némelyikkel még le is feküdnék,de utána bűntudatom lenne (nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve). Kell \hiányzik ez az izgalom az életemből. Csak az a baj,hogy tartós kapcsolatom van. Soha sem csaltam meg senkit sem (meg akkor sem ha az illető megérdemelte volna),ezek után sem fogok ilyet tenni. De ez az izgalom hiányzik. A párom meg nem flörtöl igy velem. Mit tehetnék?

25L


2016. júl. 29. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
legyél cuki csintalan és kacérkodj a pároddal utna hagyd magad befűzni isteni sex lesz a vége :)
2016. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csábít el engem :) a privát üzenet lehetőségre kattintva ;)
2016. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:

Mit szólnál, ha a párodat csábítanád el?


26/F

2016. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és ha "2 nem megy, akkor itt vagyok én nálam sikered lesz :)
2016. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Önbizalom / törődés hiány !! és valószínűleg az intimitás és a tűz is hiányzik! :/


Beszélj a pároddal ! mert előbb - utóbb megcsalod !! :S :D

2016. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hiányzik a flört az izgalom! Megadom a çímem!
2016. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok könnyen elcsábítható! :)

34F

2016. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ezt érzed és erre vágysz akkor valószínűleg már nem érzel úgy a párod íránt mint régen.. Jobb ha vége lesz a kapcsolatnak.. Mert az ilyen fantáziálás és vágyakból történik a megcsalás. És ez férfi és nő részéről is gerinctelen és gusztustalan dolog. Szóval inkább. Most legyen vége minthogy olyat tegyél amivel megbántod a párod. 22 N
2016. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám kb. 3 évvel ezelőtt... :)))

Ennek az lesz a vége, hogy előbb utóbb félre fogsz lépni. Ez mondjuk nem a legkorrektebb megoldás, szóval beszéljétek meg, változtassatok, vigyetek bele színt. Ha nem megy, akkor hagyd ott és keress valakit, akivel boldog lehetsz. ;)

2016. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 pinkpancser ***** válasza:
Másnál keresed amit otthon nem kapsz meg. Vedd rá valahogy a párod, hogy ő flörtöljön veled, vagy csábítsd el újra, mielőtt véletlenül tényleg mást sikerül. Egyébként nem baj a flört, csak tudj leállni mielőtt megbánnád.
2016. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!