Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » LÁNYOK! Gáz ha én csak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Gáz ha én csak olyan lánnyal akarok összejönni aki engedi hátulról is? :C

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen gáz... Nem a seggbekuki miatt, hanem azért, mert CSAK szexre alapoznál egy kapcsolatot.


Szánalmas, kicsinyes gondolkodású emberre vall a dolog, akivel jobb, ha senki nem akar kavarni.

2016. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha már ennyire tudod akkor miért írtad le?
2016. júl. 20. 16:12
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Csak ne lepődj meg, amikor ő is hátulról fog téged kényeztetni az üveges sör felhelyezésével :D
2016. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

" Ha már ennyire tudod akkor miért írtad le? "

Mert ez volt a kérdésed? Értelmiségi...

2016. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem gáz. Az igényeid szerint válassz, s ezt kellene az első válaszadónak is fejben tartania. HA (!!) hosszútávra tervezel azzal a személlyel. Mert ha csak egy estére viszed haza szinte mindegy, max nem lesz benne a csaj, majd a másnapi igen.

De ha nem csak egy este, akkor igenis te döntesz, s a szerint amit választasz.


Sok kellemetlenségtől tudod megkímélni magad. Mert lehet belátónak lenni, meg lemondani egy-két-négy évig. De nem egy életen át.

2016. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy gáz, én is csak olyan fiúval jönnék össze aki engedné magát hátulról is... :D
2016. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 tesó vagy! ;)
2016. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Gáz, én személy szerint nem jönnék össze egy búzával:D

18/L

2016. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
az a gáz, hogy ez alapján ítélsz meg valakit, szóval nem
2016. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8/9 Az miért homokosság ha egy fiú hátulról akarja egy csajnak? O_o Valaki magyarázza ezt el nekem. Mert szerintem ebben nincs semmi féle homokos hajlam.
2016. júl. 21. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!