Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted manapság miért néz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted manapság miért néz ki nagyon sok nő koravénnek, ami miatt nem szexi?

Figyelt kérdés
Csomó 18-25 közti nő simán 7-8 évvel is idősebbnek néz ki. Éjszakázás, piálás, cigi, bulik? Tök gáz ez.
2016. júl. 29. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok smink. Meg 14-15 éves korukban elkezdek szolizni. Szoli cigi öregítí a bört elég rendesen 22 N
2016. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert az élet habzsolása miatt erre a korra már sokan kiégtek.. Plusz az is, amit az első válaszoló írt!
2016. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem mocskosul jól néznek ezek ki... én 27 vagyok és ahogy most kinéznek a középiskolások csajok ég és föld ahhoz képest ahogy kinéztek 2003-2007 között amikor én jártam, akkor alig volt aki olyan szépen meg lett volna csinálva mit most a többség... ahh de sajnálom, hogy nem születtem 5-7 évvel később :(
2016. júl. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!