Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasi nagyon mérges a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi nagyon mérges a csajra, a csaj orállal szeretné kiengesztelni, szerintetek visszautasítaná a pasi az ajánlatot?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 20:01
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem ismerem a pasit. Én igen.
2016. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mivel bántotta meg a lány.
2016. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Az a legjobb bocsánatkérés... Feltéve hogy nem mással való hasonló.... A harag oka
2016. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Lehetseges.


Nalam mindjuk hiaba kinalna ilyet ha be vagyok ragva.


Egy esetet tudnek: ha meg soha nem volt semmi koztunk s igy akarna engesztelni s bejon nekem.

Ha pl. az uj kollegina (bazzz... 90-es dekoltazs, no has, gombolyu fenek)... na annak barmit megbocsatanek ha a szajaba elvezhetnek. ;-)

2016. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem engedném.
2016. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha van a pasinak gerince, akkor vissza.
2016. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem,és még rá is húzna.Alapjában véve az a baj hogy nem kiengesztelni kell hanem vagy bocsánatot kérni,és mondani hogy téged is értsen meg ő,vagy tudni kell érvelni.Ebben tudok segíteni,Írj ha érdekel.
2016. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem értem,utolsó. Miben tudsz te segíteni?


Köszi a válaszokat! Örülök,hogy ilyenek vagytok,hogy ezzel nem vagytok irányíthatók

2016. júl. 29. 20:29
 9/15 Noren1989 ***** válasza:

Inkább leszopom magam a lány előtt, hogy lássa, nekem erre nincs szükségem!!! (Márhogy ő pippantson le).


A mérges pasinak jobb, ha adsz egy üveg sört, kibeszéli magát a haverokkal és majd utána megbeszélitek.


26/F

2016. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha merges vagyok ra akkor nem kivanom, h kozeledjen hozzam..
2016. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!